Tut

Fırat, Tut’ta gençlerle buluştu

Fırat’tan Tut İlçesine Ziyaret

Fırat, Tut’ta gençlerle buluştu

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, seçim çalışmalara aralıksız devam ediyor. Mahalle, köy, belde ve ilçe gezilerine devam eden İbrahim Halil Fırat Tut ilçesini ziyaret etti.

AK Parti 26. Dönem Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Tut ilçesi, Havutlu, Yeşilyurt,  Köseli, Mezere Mezrası, Öğütlü, Yaylımlı ve Boyundere köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla hasbihal etti.

1 Kasım yerel seçimlerine harıl harıl hazırlanan ve gitmedik bölge sımadık el bırakmayan Vekil Fırat, Tutlu vatandaşlar ile bir araya geldi.

Son olarak Tut ve köy gezilerini sürdüren İbrahim Halil Fırat, AK Parti ile birlikte ortaya çıkan ‘Yeni Türkiye’nin önemine vurgu yaptı.

İbrahim Halil Fırat, “Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda seçim çalışmalarımızı hızlandırarak 1 Kasım seçimlerine hazırlanıyoruz. İnşallah 2 Kasım sabahında tekrar tek başımıza iktidar olarak ülkemize barış, huzuru, demokrasi ve mutluluğu getireceğiz.  Zaten vatandaşımızın da isteği bu yönde. Şu ana kadar görünen o ki Türkiye genelinde olduğu gibi Adıyaman’da da vatandaşların tek isteği Ak Partinin yeniden iktidar olmasıdır. Bu yüzden gece gündüz demeden ben ve teşkilatım olarak köy köy mezra mezra ilçe ilçe ve merkezde seçim çalışmalarımızı devam ettiriyoruz” dedi.

 

Vekil Fırat Ak Gençlerle Bir Araya Geldi

Ak parti Milletvekili İ. Halil Fırat ilçe ve köy gezilerinin ardından Ak parti gençlik kolları tarafından İlim Yayma Cemiyeti toplantı salonunda organize ettiği toplantıya katıldı.

Burada gençlere seslenen ve yeni Türkiye’nin gençlerle ayakta kalabileceğinin altını çizdi. Ak parti’nin gençlerin geleceği olduğuna da vurgu yapan Vekil Fırat “ Ak parti ile birlikte özellikle genç kardeşlerimize önemli yatırımlar yapılmıştır. Örneğin ülkemiz genelindeki üniversite sayısı neredeyse 3 katına çıkarken, İmam hatipli gençlerimizin de önünü açmış olduk. Seçim beyannamemizde de özellikle gençlerimize yönelik projelerimiz dikkat çekmektedir. İnşallah gençlerimizin ve tüm halkımızın da desteğini alarak 1 Kasım seçimlerinden anlımızın akıyla çıkacağız”

 

Ev Ziyaretleri Devam Ediyor

Merkezde ev ziyaretlerine de devam eden Vekil Halil Fırat Fatih Mahallesinde bir takım ziyaretlerde bulundu. Hane halkının yanı sıra mahallelilerle de sohbet ederek görüş alışverişinde bulunan Fırat “ Mahalle mahalle gezip vatandaşımızın görüşünü alıyoruz. Gördüğümüz tablo bizleri mutlu ediyor. Tam destek sözünü alıyoruz” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı