Tut

“Bizlere Bu Sevinci Yaşatanlara Teşekkürler”

Orman İşçilerinden AK Partiye Teşekkür

“Bizlere Bu Sevinci Yaşatanlara Teşekkürler”

 

Seçim çalışmaları kapsamında Tut ilçesine giden AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın’ı Tut ilçesi girişinde karşılayan işçiler, çalışma sürelerinin 9 aya çıkarılmasından duydukları memnuniyeti ifade ederek, AK Parti hükümetine teşekkür ettiler.

Orman İşletme Müdürlüğü Ağaçlandırma ve Bakım Projesi kapsamında işe alınan işçiler 6 aylık çalışma sürelerinin 9 çıkarılmasından büyük sevinç duyduklarını belirterek, bu konuda duyarlı davranan AK Parti hükümeti adına AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın’a teşekkür ederek, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na şükranlarını ilettiler.

Vatandaşın mutluluğu kendilerine de çok mutlu ettiğini belirten AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın; “Orman İşletme Müdürlüğü Ağaçlandırma ve Bakım Projesi kapsamında 1.000 vatandaşımız Nisan ayında işe alındılar. Çalışma süreleri 6 ay olan bu kardeşlerimiz için girişimlerde bulunduk.  Hükümetimizin yapmış olduğu çalışmalar neticesinde bu süre 6 aydan 9 aya çıkarıldı. Hayırlı uğurlu olsun. Bugün Tut ilçemize yaptığımız ziyaret esnasında bizi ilçe girişinde karşılayıp, teşekkür eden bu kardeşlerimizin mutluluğunu görmek bizleri çok sevindirdi. İnşallah 1 Kasım seçimi sonrası güçlü AK Parti iktidarıyla birlikte halkımızın umudu olmaya, bu ve buna benzer programlar sayesinde halkımıza iş imkanı sağlamaya devam edeceğiz. Orman işçilerimize ilaveten yine İşkur projeleri kapsamında ilk etapta bin 400 kişi ardından da bin kişi daha ilave edilecektir. Orman işçileri ve İşkur kapsamında iş imkanı bulacak olan kişi sayısı 3 bin 400 kişi olacaktır. Bu kardeşlerimize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı