Tut

“AK Parti, milletimizin yegâne umududur”

Aydın’dan Tut İlçesine Teşekkür Ziyareti

“AK Parti, milletimizin yegâne umududur”

 

Tut ilçesine ziyaret gerçekleştiren AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, İlçe teşkilatına ve Tut halkına 1 Kasım seçimlerinde AK Partiye vermiş oldukları destekten ötürü teşekkür ettiğini söyledi.

AK Parti Tut İlçe bürosunda bir konuşma yapan AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın; 1 Kasım seçimi sonunda AK Partinin sandıktan zaferle çıktığını ancak seçimi sadece AK Partinin kazanmadığını kazanın Türkiye olduğunu belirterek şunları söyledi; “Hemşehrilerimiz gerek seçim öncesinde, gerekse de seçim sonrasında teşekkür ziyaretlerimizde gittiğimiz her yerde bizleri kucaklayıp bağırlarına basıyorlar. Allah razı olsun onlardan. 1 Kasım’da Türkiye bir seçim yaptı ve bu seçimin galibi de yine Millet oldu. İyi bir sonuç elde edildi ve bu seçimde huzurumuz, demokrasimiz kazandı. Bu neticede emeği geçen herkese ben teşekkür ediyorum. Milletimiz yüksek bir oy oranıyla AK Partiyi yeniden iktidara taşıdı, ülkeyi yönetme görevini yeniden tek başına AK Partiye teslim etti. Bu netice yükümüzü, sorumluluğumuzu bir kat daha arttırdı. Çünkü bu ülkede yaşayan her 2 kişiden 1’i Ak Parti’ye oy verdi.” dedi.

Aydın, “Milletin yegâne umudu olan Ak Parti millete hizmetkâr olmaya devam edecektir. Milletin yol haritasından çıkmadan her kesimden vatandaşlarımızın sorunlarını çözmeye devam edeceğiz. Burada şunu görüyorum ki oy veren de vermeyen de herkes kazanmıştır. Kaybeden yoktur, bize göre sadece milletin iradesi karşısında olanlar bu seçimde hüsrana uğramışlardır. Seçimin hemen akabinde ekonomideki bir takım düzelmeleri de görmek mümkün. 1 Kasım seçiminde Tut ilçemiz %66’nın üzerinde bir oy oranıyla AK Partiye destek verdiler. Bize bu desteğe layık olma adına hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Hizmet etmek boynumuzun borcudur. Bizler her birimiz bu makamlarda hizmet vermek için çabalıyoruz. Dolayısıyla bu memlekete hizmet noktasında kime ne görev düşüyorsa yapmakla beraber ben inanıyorum ki bütün sorunları el birliğiyle çözeceğiz. Ben huzurun siyasetin üstünde olduğunu bilen bir insanım. Bu şehrin, bu memleketin huzuru istikrarı her şeyden önemlidir. Biz de Ak Parti olarak Milletin bize olan bu teveccühüne layık olmaya çalışacağız. Milletten aldığımız bu yegâne gücü yine millete hizmet etmek için kullanmaya devam edeceğiz. Tekrardan herkese çok teşekkür ediyor, Allah razı olsun diyorum.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı