Spor

Topbaş’tan Adıyamanlı Hakemlere Destek

Topbaş’tan Adıyamanlı Hakemlere Destek

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Adıyaman’da görev yapan hakemlere yeni sezon öncesi malzeme yardımında bulundu.

2014-2015 futbol sezonunda görev yapacak olan Adıyaman bölgesi hakemlerinin malzeme ihtiyaçlarını karşılamak üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Adıyaman’da görev yapan hakemlerimize malzeme yardımında bulundu.

Adıyamanlı hakemler ve spor camiası tarafından büyük bir takdirle karşılanan bu yardım ile ilgili birli veren Türkiye Futbol Federasyonu Hakem ve Gözlemciler Derneği Adıyaman Şube Başkanı İsmet Gülbağlar, desteklerinden dolayı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadri Topbaş ve ekibine çok teşekkür ederek, “İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni sezon öncesi Adıyaman bölgesi hakemlerimize, içerisinde hakem çantası, alt-üst eşofman takımı, alt-üst Isınma T-shirt ve şortu, yağmurluk ve antrenman çorabı bulunan bir yardımda bulunuldu. Hakemlerimize yapılan malzeme yardımı, bizleri onurlandırmış ve hakemlerimizin malzeme sıkıntılarını giderme aşamasında maddi anlamda katkı sağlamış manevi anlamda yeni sezon için moral motivasyonumuzu arttırmıştır. Bu yardımın bizlere ulaşmasında emeği geçen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Topbaş’a, her platformda yanımızda olan ve bizleri yalnız bırakmayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü ve TFFHGD Genel Sekreteri Sayın Osman Avcı’ya, TFFHGD Adıyaman Eski Şube Başkanımız Sayın Muzaffer Akif Beyaz’a katkılarından ve malzemelerin temini için yaptıkları girişimlerden dolayı TFFHGD Şube Başkanlığımız adına teşekkür eder, şükranlarımızı sunarım” diye konuştu.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu