Son Dakika
23 Temmuz 2018 Pazartesi

“Öğrencilerin başarısı guru verici”

13 Kasım 2014 Perşembe, 09:55

 

 

Kardelen Gençlerden Vali Demirtaş’a Ziyaret

“Öğrencilerin başarısı guru verici”

 

Kardelen İzcilik, Gençlik ve Spor Kulübü Derneği proje yürütücüleri öğrenciler, Vali Yardımcısı Murat Süzen ile birlikte Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek, SODES’in “Gençlerle Geleceğe” projesi kapsamında, proje çıktısı olan Eyfel kulesi maketini sundular.

Ziyarette, Vali Mahmut Demirtaş’a bir buket çiçek sunan minik çocuklar, SODES’in ‘’Gençlerle Geleceğe’’  projesi kapsamında açılacak olan sergi hakkında bilgi verdi.

Geleceğimizin teminatı olan gençlerin enerjilerini böyle alanlarda harcamalarının memnuniyet verici olduğu belirten Vali Mahmut Demirtaş, “Gençlerimizin bu tür etkinliklere ilgi göstermesi ülkemizin geleceği adına çok önemlidir. Gençlerimiz böyle çalışmalara yöneldiği ölçüde ülkemiz gelişme sağlayacaktır. Öğrencilerimizin bu başarısı gurur vericidir. Bu tür faaliyetler öğrencilerimizi daha da kamçılayarak, başarılarının devamını getireceğine inanıyorum. SODES Projesi kapsamında, gençlerimize dönük faaliyetlerimiz önümüzdeki dönemde de devam edecektir” dedi.

Kardelen Gençliğin ziyaretinden memnuniyet duyan Vali Mahmut Demirtaş, makamında kabul ettiği gençlik kulübü öğrencilerine ikramlarda bulundu.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz