Spor

Lisenin spordaki başarısı göz dolduruyor

Lisenin spordaki başarısı göz dolduruyor

Adıyaman Ticaret Meslek Lisesi spordaki başarıları ile göz doldurmaya devam ediyor.

Adıyaman Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Hakan Temel, yaptığı açıklamada, 2014-2015 Öğretim yılında Yeşilyurt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri okullar arası sportif müsabakalara 22 kategoride, kulüplerde ise voleybol erkek takımı ve halk oyunları ile müsabakalara katıldıklarını hatırlattı.

Müsabakalarda önemli başarılar elde ettiklerini aktaran Temel, hentbolda il ikincisi, judo il birincisi ve ikincisi, atletizm erkekler il üçüncüsü, kızlar il dördüncüsü, tenis kızlarda il üçüncüsü, voleybol erkeklerde çeyrek finalde elendiklerini, kulüplerde ise yarı finale kaldıklarını vurguladı.

Diğer dallarda müsabakalar ikinci dönem başlayacak olup, tüm dallarda iddialı olarak hazırlanmaya devam ettiklerini anlatan Temel, “Halk oyunlarında uzun yıllardır iddialı olan okulumuz her yıl bölgeye gitmekte ve bölge dereceleri almaktadır. Yine bu yıl rahmetli Bilal Ercan’ın hazırladığı müzikle sahne alacak olan halkoyunları ekibi bölgede ses derece alma konusunda iddalı. Yine 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Günü ile ilgili Muhteşem bir programın hazırlık çalışmaları devam etmekte olup, 100. Yıl anısına Adıyaman Yeşilyurt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanan program Adıyaman Valiliği, Çanakkale Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüklerinin de koordinesiyle Çanakkale’de sahnelenecektir. Voleybol takımımız başarılı bir performans sergiledi. öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu. (BHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu