Spor

Judocularımız Türkiye Şampiyonasına Katılacak

Judocularımız Türkiye Şampiyonasına Katılacak

 

Türkiye Judo Federasyonu Başkanlığının Zonguldak’ta düzenleyeceği “Büyükler Bay-Bayan Türkiye Judo Şampiyonasına” Adıyamanlı judocular da katılıyor.

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, son birkaç yıl içerisinde büyük özveri ve gayretlerle yetiştirilen Adıyamanlı Judo sporcularının Zonguldak ilinde yapılacak olan Türkiye Judo Şampiyonasına katılacaklarını söyledi.

Bağcı, “Adıyaman’da Judo branşında çok başarılı sporcular yetiştirdik. Genç sporcularımızın elde başarılar yeni sporcularımızı da motive ediyor. Ben hem ülkemizi hem de ilimizi çok iyi bir şekilde temsil edip alacakları madalyalar ile bizleri mutlu edeceklerine inanıyorum. Sporcularımıza ve antrenörümüze şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

23 – 25 Ocak 2015 tarihleri arasında yapılacak olan Büyükler Judo Şampiyonasına İdareci Tacettin Pektaş Antrenör Hamza Selen, sporculardan Mehmet Avçin, Umut Özcan Sucu, Cafer Selen, Arif Pektaş, Taceddin Furkan Özharıkçı, Fatih Doğan ve Miray Pektaş katılacak.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu