Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

İşitme Engellilerde Yeni Hedef Avrupa Kupaları

07 Temmuz 2017 Cuma, 09:08

İşitme Engellilerde Yeni Hedef Avrupa Kupaları

 

Geçen sezon elde ettiği başarıyla Süper Lig’e çıkan Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı şampiyonluk kupasını Belediye Başkan Yardımcısı M. Said Kutlu’ya takdim etti.

Geçen sezon İşitme Engelliler Deplasmanlı 1. Futbol Lig’inde fırtına gibi eserek şampiyon olan ve Süper Lig’e çıkan Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı şampiyonluk kupasını başkanlık makamına takdim etti.

Adıyaman Belediyespor Kulüp Başkanı Aykut Dündar, Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü Başkanı M. Zafer Taştan, Adıyaman Belediyespor Genel Direktörü Mehmet Yıldırım, Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımının teknik heyeti ve sporcularını ağırlayan Belediye Başkan Yardımcısı M Said Kutlu, elde ettikleri başarıdan dolayı yöneticileri, teknik heyeti ve sporcuları kutlayarak, “İnşallah bundan sonra da hep beraber yeni başarılara imza atacağız” diye konuştu.

Elde ettikleri başarıda Adıyaman Belediyesi yönetiminin çok büyük katkıları olduğunu söyleyen İşitme Engelliler Futbol Kulübü Başkanı M. Zafer Taştan da ziyarette yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Desteklerinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonrası için hedefimiz Avrupa Kupalarına katılmak. Süper Lig’de ilk üçe giren takımların katılacağı Avrupa Kupaları müsabakaları önümüzdeki yıl İtalya’nın Milano kentinde oynanacak. Hedefimiz Milano’ya gidebilmek. Genç ve dinamik bir kadroya sahibiz. Bu kadroyla bunu başarabilecek güçteyiz.” Ziyaret sonunda kupa ile birlikte toplu fotoğraf çekildi.

Güne Bakış haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz