Anasayfa / Spor / İşitme Engelliler Şampiyonluk Kupasını Aldı

İşitme Engelliler Şampiyonluk Kupasını Aldı

İşitme Engelliler Şampiyonluk Kupasını Aldı

 

Süper Lige Çıkan Adıyaman Belediyesi işitme Engelliler Futbol Takımı, 1.Lig Şampiyonluk  Kupasını Aldı.

Geçtiğimiz günlerde kendi evinde Niğde Sağırspor işitme engelliler takımını 3-0 yenerek süper lige çıkan Adıyaman Belediyesi işitme engelliler Futbol Takımı, Şampiyonluk kupasını Ankara da düzenlenen ‘’Adıyaman Tanıtım Günleri’’ etkinliğinde aldı.  Türkiye işitme engelliler spor federasyon başkanı Yakup Ümit Kihtir; Adıyaman Valisi Abdullah Erin, Adıyaman Belediye Başkanı F.Hüsrev Kutlu ve sporculara şampiyonluk kupasını verdi. Kupa töreninde konuşan Kihtir; “Türkiye genelinde spora verdiği önem ve katkılarından dolayı Adıyaman Belediye Başkanı F.Hüsrev Kutlu ve ekibine teşekkür ederim. Sporcu kardeşlerimi de yürekten kutluyorum.” dedi.

Program sonunda konuşma yapan Adıyaman Belediye Başkanı F.Hüsrev Kutlu’da; “Bu başarıda katkılarından dolayı Federasyon başkanımız Yakup Ümit Kihtir Bey’e teşekkür ederim. Ayrıca futbolcularımızı, teknik ekibimizi ve emeği geçen tüm personelimizi kutluyorum. Süper ligde de kalıcı olup daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

Bu Habere de Bakın

Valilik Kupasının sahibini buldu

Valilik Kupasının sahibini buldu   Türkiye Futbol Federasyonu Adıyaman İl Temsilciliği tarafından organize edilen kurumlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir