Son Dakika
23 Temmuz 2018 Pazartesi

İşitme Engelli Basketbolculardan Başkan Kutlu’ya Ziyaret

14 Kasım 2014 Cuma, 10:06

İşitme Engelli Basketbolculardan Başkan Kutlu’ya Ziyaret

 

Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Basketbol Takımı, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.

Belediyespor Koordinatörü Aykut Dündar öncülüğünde Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu’yu ziyaret eden Engelliler Basketbol Takımı, 2013-2014 sezonunda İşitme Engelliler Basketbol 1. Ligi’nde Adıyaman Belediyesi’ni temsilen katıldıkları turnuvada, Türkiye üçüncüsü olarak aldıkları kupayı Başkan Kutlu’ya takdim ettiler.

Belediyespor Koordinatörü Aykut Dündar; “Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü olarak, 2013-2014 sezonunda İşitme Engelliler Basketbol 1. Ligi’nde Belediyemizi temsilen katıldığımız turnuvada, Türkiye üçüncüsü olarak kupamızı aldık. Bu manada Sayın Başkanımıza teşekkür ziyaretinde bulunuyoruz. Başkanımıza ve Belediye çalışanlarına bize verdikleri destekten dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.

Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise; “Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü’nün Türkiye genelinde gösterdiği başarı bütün Adıyaman’ı olduğu gibi bizleri de fazlasıyla memnun etmiştir. Ama üçüncülük bizim nihai hedefimiz değildir. Bizim arkadaşlarımızın iyi bir organizasyonla birinci olabileceklerini, şampiyon olabileceklerini biliyoruz. Bu konuda Aykut hocamızın da kendilerine destek vermesiyle daha büyük başarılara imza atacaklarına inanıyorum. Bizde Adıyaman Belediyesi olarak elimizden gelen bütün maddi manevi imkânlarla arkadaşlarımızı desteklemeye devam edeceğiz. Kendilerini tebrik ediyor ve onlarla gurur duyduğumuzu belirtiyoruz” şeklinde konuştu.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz