Spor

İl Özel İdarespor, Yeni Sezona Hazır

İl Özel İdarespor, Yeni Sezona Hazır

Bu sezon Adıyaman’ı Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) temsil edecek olan Adıyaman İl Özel İdarespor, yeni sezon hazırlıklarını tamamladı.

2014-2015 sezonun ilk maçında kendi evinde Sakıcı İnşaat Şenyurtspor ile karşılaşacak olan Adıyaman İl Özel İdarespor hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta içinde Türkiye Kupasında Osmaniyespor’a uzatma dakikalarında yediği gollerle elenen İl Özel İdarespor’da hedef ligin ilk maçını kazanmak.

Kadrosundaki bütün oyuncuları Adıyaman nüfusuna kayıtlı olan ve bu özelliği ile Adıyaman’ın geleceğini kurma adına önemli görevi üstlenen İl Özel İdarespor’da taraftarlarda bu durumdan memnun.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan ve geçtiğimiz hafta Türkiye Kupasında Adıyaman’ı en iyi şekilde temsil ettiklerini ancak uzatma dakikalarında yedikleri gollerle elendiklerini hatırlatan Adıyaman İl Özel İdarespor Teknik Direktörü Zeynal Akan, futbolcularının göstermiş olduğu mücadeleden memnun kaldığını söyleyerek, “Lige çok güzel bir şekilde hazırlanıyoruz. Hafta sonu ligin ilk maçı için kendi evimizde Sakıcı İnşaat Şenyurtspor’u ağırlayacağız. Lige 3 puanla başlamak için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu