Gapspor İsim değiştirdi

05 Mayıs 2015 Salı, 09:56

Gapspor İsim değiştirdi

 

Bal Ligine yükselen Gapspor, isim ve logo değiştirdi. Adıyaman Futbol Kulübü ile Adıyamanlı futbolseverlere hitap etme planlanıyor.

Adıyaman Futbol Kulübü, Bal Ligin’de ilk senesinde şampiyon olarak 3. Lige yükselmek için gerekli transfer çalışmalarına başladı.

Adıyaman Futbol Kulüp Başkanı Hüseyin Koç, Gapspor ismini “Adıyaman Futbol Kulübü” olarak değiştirmek için Türkiye Futbol Federasyonuna başvuruda bulunduğunu söyledi.

Aynı zamanda takımın renklerini de “Sarı-Yeşil” olarak değiştiren yönetim kurulu, kulübün yeni logosunu da hazırlayarak Futbol Federasyonuna bildirdi.

Adıyaman Futbol Kulübü Başkanı Hüseyin Koç, “Biz bu yola Adıyaman’a yeni bir profesyonel  takım kazandırmak için çıktık. İlk hedefimiz olan Bal Ligine yükseldik. Şimdi ki hedefimiz de Bal Ligi Şampiyonluğu.  Bu başarıyı bu sene gerçekleştirmek için bütün fedakarlığı yapmaya hazırız. Bakın Yeni Malatyaspor  5 sezonda PTT. 1. lige yükseldi. Nedeni borçsuz bir takımın yanı sıra bütün şehir kenetlendi. İşte bizde bunu gerçekleştireceğiz. Bütün şehir ile beraber. Biz gerekli transfer görüşmelerimizi başlattık. Adıyaman’a rüya bir takım oluşturacağız. İlk olarak ismimizi, logomuzu ve rengimizi değiştirdik; Adıyaman Futbol Kulübü Adıyaman’a hayırlı olsun.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz