Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

Destek Gören Çocukların Başarısı

29 Nisan 2015 Çarşamba, 09:58

Voleybolda Türkiye Birincisi Oldular

Destek Gören Çocukların Başarısı

 

Adıyaman Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Çocuk Destek Merkezi, Türkiye 2.Voleybol Şampiyonasında birinci oldu.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü (ÇHGM) çocuk destek merkezleri Türkiye 2.Voleybol Şampiyonası Kuşadası’nda yapıldı. Yapılan müsabakalar sonucu Adıyaman Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Çocuk Destek Merkezi birinci oldu.

Törene Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, Aydın Vali Yardımcısı Bahri Tiryaki, ÇHGM Birim Yöneticisi Ergin Bakıcı, Aydın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü V.Zekeriya Ertaş, sporcular ve yöneticiler katıldı.

15 ilden 16 takımın katıldığı şampiyona birbirinden zevkli ve çekişmeli geçen maçlar sonunda Adıyaman ile Kırıkkale arasında yapılan final müsabakası ile sonra sona erdi. Karşılaşmayı kazanan Adıyaman bölgesi takımı şampiyon oldu.

Yapılan müsabakalar sonucunda Adıyaman 1.,Kırıkkale 2.,İzmir 3. Ve Kocaeli takımları 4.oldu.

Kapanış töreninde ilk dörde giren takımlara kupaları ve madalyaları Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, Aydın vali yardımcısı Bahri Tiryaki, ÇHGM birim yöneticisi Ergin Bakıcı, Aydın Aile ve Sosyal politikalar il müdürü V.Zekeriya Ertaş tarafından verildi. Şampiyona sonunda Adıyaman bölgesi takımı şampiyonluğu halay çekerek kutladı.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz