Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

Çocuk Evlerinin Voleybol Başarısı

19 Haziran 2015 Cuma, 08:51

Çocuk Evlerinin Voleybol Başarısı

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü 3. Türkiye Voleybol Şampiyonasında Adıyaman Çocuk Evleri Sitesi Erkek Voleybol Takımı Türkiye dördüncüsü oldu.

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam , sporcularla birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Sizin başarılarınız bizim başarılarımız, öyle bakıyoruz. Her çocuğumuzu spor ve sanat dalında, kültür ve bilimle ilgili bir kolda çok başarılı görmek istiyoruz. Büyük ailemizin başarılarıyla gururlanmak, sizlerle gurur duymak istiyoruz. Sizin önünüzü açmak için çalışıyoruz, sizler de büyük başarılarla bize gurur verici evlatlar oldunuz. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Hepinizi tebrik ediyorum” diye konuştu.

Dereceye giren sporcuları alnından öpen Bakan İslam, şampiyonada birinci olan erkek ve bayan takım sporcularına madalya ve kupalarını verdi.

Ödül törenine, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Vali Yardımcısı Hikmet Dinç, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ebubekir Şahin, Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Temindar Aytekin, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdür Vekili İshak Çiftçi, Aile ve Sosyal Politikalar Sakarya İl Müdürü Mutlu Işıksu ve davetliler katıldı.

Türkiye’nin 39 ilden kız ve erkek takımları katıldı. 594 çocuğun katıldığı 3. Türkiye Voleybol Şampiyonasına bölge seçmelerinde gruplarında birinci olan 8’i kız 8’i erkek 16 takım katıldı. Sakarya’da yapılan final müsabakalarının erkek kategorisinde Adıyaman Çocuk Evleri Sitesi Erkek Voleybol Takımı Türkiye dördüncüsü oldu.

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın da katıldığı törende dereceye giren sporculara madalya ve kupaları verildi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz