Adıyaman 1954 Spor:3-1: Kahta Spor

23 Nisan 2017 Pazar, 18:56

Çekişmeli geçen maçta kavga çıktı

Adıyaman 1954 Spor:3-1: Kahta Spor

Adıyaman 1954 Spor kendi sahasında ağırladığı Kahta Spor’u, 3-1 mağlup etti.

Türkiye Futbol Federasyonu Bölgesel Amatör Lig (BAL) 2. Grupta mücadele eden Adıyaman 1954 Spor, Adıyaman Atatürk Stadında rakibi Kahta Sporu ağırladı.

Adıyaman 1954 Spor ile Kahta Spor arasında doksan dakika boyunca onanan çekişmeli maçta maç, 1-1 bitti. Berabere olan maç doksan dakika sonra uzatmalara gitti. Gidilen uzatmalarda Adıyaman 1954 Spor, 2 gol daha atarak maç skorunu 3-1’e çıkardı.

Zaman zaman gergin anların yaşandığı maçta Adıyaman 1954 Spor oyuncularıyla Kahta Spor oyuncuları arasında da kavgalar yaşandı.

Maç sonrası açıklamalarda bulunan Adıyaman 1954 Spor Kulüp Başkanı Hüseyin Koç, “  Öncelikle ben bu maçı oynamaktan üzüntülüyüm.  Çünkü biz sezon başında şampiyonluğa oynayan bir takım oluşturduk. Birçok nedenlerden dolayı şampiyon olamadık. Benden tutundan futbolcularımıza, malzemecimize kadar demek jki bir şeyleri eksik yaptık, şampiyon olamadık. Bugün sporun Adıyaman’da kalabilmesi için son görevimizi yapmamız gerekiyordu ve galibiyetle ayrıldık. Memlekette spor nereye gidecek bilmiyorum ama belli olacak ileriki zamanlarda” dedi.

Adıyaman 1954 Spor Kulübü Başkanlığından yüzde 90 istifa edeceğini de söyleyen Başkan Koç, “Üzerimde birkaç yıldır oluşan bir yorgunluk, bir maddi sıkıntı vardı. Bundan sonra da yapacağımı düşünmüyorum. Olumlu şeyler olacağını da düşünmüyorum. Takımımıza yüzde yüz bir destek göremedik. Ben basit bir ticaretle uğraşan bir iş adamıyım benim de gücüm bitti.  İstifam ileriki günlerde daha da kesinleşecek. Yüzde 90 istifa edeceğim” şeklinde konuştu.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz