Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

“Türkiye, referandumdan daha güçlü çıkacak”

29 Mart 2017 Çarşamba, 08:06

AK Partiden Referandum Çalışması

“Türkiye, referandumdan daha güçlü çıkacak”

 

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Abdurrahman Dimez, bir taraftan referandum ile ilgili vatandaşı ziyaret ederken diğer taraftan, partide vatandaşların sorunlarını dinliyor.

16 Nisan’da yapılacak olan referandum ile ilgili çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, vatandaşa Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili bilgi veriyor. Vatandaşlardan referandumda ‘evet’ oyu kullanmalarını isteyen Başkan Abdurrahman Dimez, Türkiye’nin referandumdan daha güçlü çıkacağını vurguluyor.

Başkan Dimez bir taraftan referandum ile ilgili ziyaret ve gezilere katılırken diğer taraftan vatandaşların sorunlarına çözüm bulmaya çalışıyor. Karapınar, Türkiye Petrolleri Mahalle muhtarlarını ve minibüs duraklarını ziyaret eden Dimez, parti binasında ise  Koçali, Mestan, Gözebaşı, Kozan köyü ile Bakraç mezrasının muhtarlarını misafir etti. Muhtarların köyleri ile ilgili sorunlarını dinledi.

Başkan Dimez, 16 Nisan sabahına kadar dur durak bilmeden çalışmaya devam edeceklerini ve Adıyaman’da yüksek oranda bir ‘evet’ oyunun çıkmasını beklediklerini kaydetti.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz