Son Dakika
18 Temmuz 2018 Çarşamba

“Kutlu Yolda Yürümeye Devam Edeceğiz”

29 Nisan 2015 Çarşamba, 10:20

AK Parti Milletvekili Yetiş:

“Kutlu Yolda Yürümeye Devam Edeceğiz”

 

7 Haziran seçim çalışmaları için seçim bölgesine gelen AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr.M.Murtaza Yetiş, Seçim Koordinasyon Merkezinde partililere hitap etti, Çelikhan ilçesini de ziyaret etti.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. M. Murtaza Yetiş, seçim çalışmalarına start verdi.  Milletvekili Yetiş, Adıyaman ziyaretinde ilk olarak AK Parti seçim bürosunu ziyaret ederek partililere seslendi. Yetiş burada yaptığı konuşmada, “Aday değilim fakat Adıyaman’ın adeta bir adayı gibi çalışmaya geldim. Partimiz için, davamız için her ortam ve şartta çalışmaya devam edeceğiz. Bunun için sahaya indik. Bu millet uzun bir süreden sonra yüreğinden çıkan sese kulak vererek onun bütün yüreğini bütün sevdasını AK Parti’ye verdi. Sizler de, bizler de bu davanın yolcusu olan, ilk günden bu yana birlikte bu dava için mücadele eden kişileriz. Koşturuyoruz, koşturacağız inşallah. Türkiye, huzuru, barışı, özgürlüğü hiç bu kadar yaşayamamıştı. Türkiye’nin öncü Türkiye’ye, Türkiye’nin güçlü Türkiye’ye, Türkiye’nin Suriyeli, Filistinli kardeşine Gazze’deki yetime yetişebilmesi için daha çok yol kat etmesi gerekiyor. Biz bugüne kadar adeta bir Kızılay Derneği gibi nerde bir yoksul varsa, nerde aç açıkta insan varsa, nerde savaştan kıtlıktan deprem felaketlerinden muzdarip olmuş yürekler, insanlar varsa Türkiye olarak oraya koştuk. Bu ülkenin yiğit evlatları bir gün dünyayı zulme boğan, dünyayı derin bir adaletsizlik çukuruna götüren, dünyayı adeta iki kampa ayıran yeryüzü zalimleri ile hesaplaşacak. Partimizin bu güce erişmesi için çalışıyoruz. İşte biz AK Parti’de bunun için varız. Sadece bu ülkenin değil bu coğrafyanın, mazlum coğrafyanın kurtuluşu için bir AK davanın daha da güçlenmesi gerekiyor. Partimizin genel başkanı olan Ahmet Davutoğlu hocamızı aynı zamanda bir siyasi bir rehber olarak, Partimizin kurucusu Recep Tayyip Erdoğan’ı da bu davanın lideri olarak görüyoruz. Bu kutlu yolda yürümeye hep beraber devam edeceğiz inşallah” dedi.

Milletvekili Murtaza Yetiş konuşmasını şöyle tamamladı: “Biz burada hiçbir mevki ve makamın esasen insanın kendisi için olmadığının, sadece onun bir hizmet vesilesi olduğunun bilincinde olan insanlarız. Dün nasıl ki Adıyaman’da, bu şehrin, bu memleketin yetiştirdiği bir evladı olarak, sizin içinizden çıkmış bir kardeşiniz olarak hastanemizde başhekimlik görevini yürüterek faydalı olmaya çalıştıysam, Adıyaman’ımızın sağlığı için hangi anlayış ile gayret gösterdiysem, siyaset çizgisinde de siyaset kurullarında da yine aynı anlayışla çaba gösterdim. Aynı anlayışla 4 yıl boyunca sizlerle birlikte gecemizi gündüzümüze kattık, katmaya da devam edeceğiz.”

 

Milletvekili Yetiş’ten Çelikhan’a Ziyaret

Ak Parti Adıyaman Milletvekili Murtaza Yetiş, Çelikhan teşkilatını ziyaret etti.

7 Haziran’da Milletvekili listelerinin açıklanmasıyla 25 dönemde listeye giremeyen Ak Parti Adıyaman Milletvekili Murtaza Yetiş Çelikhan teşkilatını ziyaret etti.

İlçe Girişinde Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut, Ak Parti Çelikhan İlçe Başkanı Mahmut Avcı ve partililerle karşılanan Yetiş daha sonra Ak Parti seçim karargahına geçtiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut, Sayın Yetiş ile birlikte 4 yıl boyunca verimli çalıştıklarını ifade etti.

Ak Parti Adıyaman Milletvekili Murtaza Yetiş, Ak Parti’nin bir dava olduğunu listeye girip girmemenin önemli olmadığını ifade ederek şunları kaydetti:
“ Ak Parti Adıyaman Milletvekili olarak 4 yıl boyunca ilimize İlçelerimize hizmet etmeye çalıştık. Ak Parti bir dava partisidir. Bizler bu davaya gönül vermiş neferler olarak çalışmalarımızı bugün olduğu gibi bugünden sonrada sürdüreceğiz. Ak Parti genel merkezimiz bizlere ne görev verirse bizler o görevi yerine getireceğiz. 4 yıl boyunca Çelikhanımızın hizmet kazanması için çalışma yürüttük.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz