Siyaset

Kadın Doğum Uzmanı Yücel, Aday Adayı Oldu

Kadın Doğum Uzmanı Yücel, Aday Adayı Oldu

 

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde Kadın Doğum Uzmanı olarak görev yapan Operatör Doktor Münihe Yücel, AK Parti’den Milletvekilliği için Aday Adayı Oldu.

1977 Adıyaman-Kâhta Doğumlu, evli, 3 çocuk annesi olan Yrd.Doç.Dr. Münihe Yücel, aynı zamanda aile terapisti.

Yücel, “AK Parti İktidarı ile ülkemizin makûs kaderi değişmiş, ülkemiz sağlık, ekonomi, inanç özgürlüğü, ulaşım, uluslararası saygınlık ve daha birçok alanda çağ atlamıştır. Dış devletlerin oyuncağı haline gelen Türkiye’miz Usta Lider Recep Tayyip Erdoğan ile yeniden millileşmiş, Milletin iradesinin üzerinde hiç bir iradeyi kabul etmeyecek kudrete ulaşmıştır. Devletimiz üzerinde oynanan tüm oyunlar Allah (CC) nun izniyle bertaraf olmuştur. Dünya’nın neresinde olursa olsun haksızlık karşısında dimdik duran ve ‘Hakkı tutup kaldıran’ bir liderin ülkemiz için Allah ın (CC) bir lütfu olduğunu düşünüyorum. Bu başarıyı daha da ileriye götürebilmenin yolu ancak yaşlısı-genci, Türk’ü ve Kürt’ü, Alevisi ve Sünnisi, kadını-erkeği bu toprağın bütün değerlerini biraraya getirerek, her kesimin Türkiye Büyük Millet Meclisinde temsil edilmesini sağlamaktan geçmektedir.

28 Şubat post-modern darbesinin sürgün mağduru bir öğretmenin kızıyım ve o yıllarda başörtüsü mağdûresi bir tıp öğrencisi idim. Yıllarca bugünleri görebilmenin özlemini yaşamış bir hekim olarak güzel vatanımın güzel insanlarına hizmet etmeyi ve gariplerin duasını almayı hep rıza-i Bari’ye ulaşmak için birer araç olarak gördüm.

Osmanlının şahlanışı gibi yeni bir şahlanışa gebe olan ülkemizin nice büyük yokluklar, darbeler ve krizlerden sonra şanlı tarihine yakışır bir şekilde yeniden şahlanışına elimden geldiğince katkıda bulunmak ve Adıyaman insanına ve kadınına yaptığım hizmetleri daha geniş bir alanda sürdürebilmek için Ak Parti Adıyaman Milletvekili Adayı olmaya talip oldum. Niyet Hayr, Akıbet Hayr..” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu