Son Dakika
24 Mayıs 2018 Perşembe

HDP’de 3 Aday Adayı Başvuru Yaptı

23 Şubat 2015 Pazartesi, 10:29

HDP’de 3 Aday Adayı Başvuru Yaptı

 

HDP Adıyaman il örgütü binasına kitlesel olarak gelen çocuk doktoru Behçet Yıldırım, Eğitimci İmam Tümen ve Avukat Ferhat Temel HDP Adıyaman il örgütüne aday adaylık başvurunda bulundular.

Aday adaylık dosyasını teslim alan seçim komisyonu adına açıklama yapan HDP Adıyaman il yöneticisi Av. Veysel Ocak, “Belirtmek isteriz ki Haziran 2015 seçimleri Türkiye ve Orta doğu halkları için hayati önemdedir. Bu seçimlerin sonucunda Türkiye’de farklı etnik ve inançsal kimliklerin, ezilenlerin ve sömürülenlerin işçilerin, işsizlerin demokrasi insan hakları talebi olan kadınların, gençlerin temsilcisi, sözcüsü olan ve bu kesimlerin taleplerini demokratik yollardan ifade etme aracı olan HDP’nin başarası bütün bu kesimlerin başarısı olacaktır. Onurlu insanca bir gelecek özlemine sahip olan, hep birlikte barajın aşılacağına yürekten inanan tüm kesimleri partimizin çatısı altında siyaset yapmaya, yeni ve özgür yaşamı hep birlikte inşa etmeye çağırıyoruz,” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından çocuk doktoru Behçet Yıldırım, Eğitimci İmam Tümen ve Avukat Ferhat Temel HDP Adıyaman il örgütüne aday adaylık başvurunda bulundular.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: