Siyaset

Doğan, Kılıçdaoğlu’nu Kutladı

Doğan, Kılıçdaoğlu’nu Kutladı

CHP’nin 18’nci Olağanüstü Kurultayı’nda yeniden Genel Başkanlığa seçilen Kılıçdaroğlu’na kutlama mesajı gönderen CHP Adıyaman İl başkanı Av. Bilal Doğan, “Kurultaya ve yeni yönetime başarılar diler tam destek sözü veriyoruz” dedi.

Başkan Doğan, “Şahsım ve Adıyaman halkı adına, size ve parti yetkili kurullarına seçilen tüm arkadaşlarınıza sağlık ve çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Bahse konu olan kurultayda bulunarak katkımızı sunmaya çalıştık. Oldukça güzel bir ortamda gerçekleştirilen kurultayın ardından Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu tekrar parti genel başkanlığına seçilmiş ve bizleri memnun etmiştir. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurucusu olduğu Cumhuriyet Halk Partisi’nin ulusal hak ve menfaatlerimizi ön planda tutarak, Türkiye’mizin çağdaş, demokratik değerler çerçevesinde, her alandaki gelişmesine katkılarının artarak devam edeceğine inanıyorum. Şahsım ve Adıyaman halkı adına, size ve parti yetkili kurullarına seçilen tüm arkadaşlarınıza sağlık ve çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu