Siyaset

“CHP’nin reçetesi; ön seçim”

Doktor Tabak, CHP’den Aday Adaylığını Açıkladı

“CHP’nin reçetesi; ön seçim”

 

Cumhuriyet Halk Partisinden Aday Adaylığını açıklayan Yrd. Doç. Selçuk Tabak, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin Reçetesi Ön Seçim” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisinden milletvekili aday adaylığını açıklayan Doktor Selçuk Tabak, “Ailecek Adıyaman’da kurucusu olduğumuz Cumhuriyet Halk Partisinin Adıyaman’daki başarısını yükseltmek, milletvekili sayısını artırmak için partimize olan katkılarımızı topluma olan emeğimizin karşılığını sandıkta artırabilmek için Cumhuriyet Halk Partisinden milletvekili aday adayım” dedi.

Aday belirleme yönteminin parti üyeleriyle ön seçim yapılması gerektiğini ifade eden Tabak, “Üyelerle ön seçim yapılmasının, parti yöneticileri ile partililerimiz arasındaki bağların daha da güçlenmesini sağlayacaktır” dedi.

Tıp Doktoru olduğunu ifade eden Tabak, CHP’nin hastalığının reçetesinin ön seçim olduğunu iddia ederek, “Üyelerle yapılacak ön seçimle üyelerimiz partili olduklarını hatırlayacak, hem de partimiz rahat nefes alacaktır. Genel Seçim için bir ön araştırma olacaktır. Ön yoklamada çıkacak bu sonuçlar partimizin eksiklerini tamamlama noktasında bir anket niteliği taşıyacaktır” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu