Siyaset

CHP’den Gerger Teşkilatına Ziyaret

CHP’den Gerger Teşkilatına Ziyaret

 

CHP Adıyaman İl Başkanı vekili Mehmet Ülger ve Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş ve yöneticileri birlikte Gerger CHP İlçe Başkanlığına atanan Abdurahman Acar ı ziyaret etti.

Gerger in Adıyaman’ın en uzak noktası olması ve hizmet noktasında hizmet almadığını dile getiren CHP İl Başkan Vekili Ülger Acar, Gerger ilçesinin CHP’yle yeniden eski önemine kavuşacağına inandığını belirtiği konuşmasında “Gerger bizim için önemli bir ilçedir. Bu sebeple Gergerli hemşerilerimi CHP’ye sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş ise CHP’nin halkın tamamına ulaşma noktasında Gerger ilçesinin önemine değindiği konuşmasında “Acar’ın başarısına destek olmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Gerger İlçe Başkanı Abdurahman Acar ise CHP il ve ilçe teşkilatına teşekkür ettiği konuşmasında, “CHP Gerger’de başarı çıtasını yükseltmek için ellerinden geleni yapacağız” dedi.

İktidarın Gerger’e üvey evlat muamelesi yaptığını, bu sebepten Gerger’e hizmetin gelmediğini, muhalefet olarak Gerger’e hizmetin gelmesi için sonuna kadar sorunları gündemde tutacaklarını dile getirdi. Heyet daha sonra Gerger esnafın dolaştı.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu