Siyaset

CHP’den, Başsavcıya Hayırlı Olsun Ziyareti

CHP’den, Başsavcıya Hayırlı Olsun Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman İl Başkanı Av. Bilal Doğan, CHP Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş ile CHP Adıyaman İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi, Mahmut Nedim Evli, Adıyaman’a yeni atanan Ali Ulvi Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette bir konuşma yapan CHP Adıyaman İl Başkanı Av. Bilal Doğan, “Hukukçu olduğumuz için daha sık görüşeceğiz. Adliye sorunlarını, cezaevi sorunlarını, cezaevi çalışmaları ile ilgili başsavcımızın çalışmaları var. Bunu da takip ediyoruz. Bu konuda elimizden verebileceğimiz destek varsa onu vermeye hazır olduğumuzu ifade etmek için geldik. Kendisine tekrardan yeni görevinde başarılar diliyor, hayırlı olsun diyoruz” dedi.

Adıyaman Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz da “Yaklaşık 20 gün oldu Adıyaman’a göreve başlayalı. Milleti ile barışık bir halk. Bizler de gerçekten çok memnunuz Adıyaman’dan ve Adıyaman halkından. Öncelikli konularımız var. Önce Besni İlçemizin adliye binasına ihtiyacı var. Onla ilgili çalışmalarımız başladı, devam ediyoruz. Arsa tahsisi ile ilgili görüşmelerimiz devam ediyor. Cezaevleri ile ilgili çalışmalarımız var” dedi.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu