Siyaset

CHP Aday Adayı Tabak, Gölbaşı, Besni ve Tut’ta

CHP Aday Adayı Tabak, Gölbaşı, Besni ve Tut’ta

 

CHP milletvekili aday adayı Dr. M. Selçuk Tabak, babası eski Adıyaman milletvekili Kemal Tabak’ın doğup büyüdüğü topraklarda seçim çalışmalarını sürdürüyor.

7 Haziran Genel Seçimleri öncesi seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Kadın Doğum Uzmanı Dr. M. Selçuk Tabak, babasının anısının halen yaşadığı Gölbaşı, Besni ve Tut ilçelerinde seçim çalışmalarını sürdürüyor.

CHP’nin önemli isimleri arasında yer alan Adıyaman eski milletvekili Kemal Tabak’ın, milletvekili olduğu dönemde büyük önem verdiği bölge halkı ile buluşan Selçuk Tabak, her yerde babasının hatıraları ile anıldı. Ziyaretlerle ilgili kısa bir bilgi veren Tabak, “Bugün babamın aziz hatırasının halen yaşatıldığına şahit olduğum Besni ve Gölbaşı ilçelerimizden sonra tut ilçemizi ziyaret ettik. Halkın büyük sevgi ve muhabbeti ile karşılandım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bu yörenin, bu bölgenin bağrından kopan birisi olarak kendilerinden destek istedim ve onlarda destek sözü verdiler. Hepsine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu