Siyaset

Aydın, Samsun Danışma Meclis Toplantısına Katıldı

Aydın, Samsun Danışma Meclis Toplantısına Katıldı

AK Parti Samsun İl Başkanlığı ‘55.Genişletilmiş İl Danışma Meclis Toplantısı’ gerçekleştirildi.  Toplantıya AK Parti Adıyaman Milletvekili, Grup Başkanvekili Ahmet Aydın da katıldı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde yapılan toplantıya AK Parti Adıyaman Milletvekili, Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, İlçe Başkanları, ilçe belediye başkanları, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri, il ve ilçe teşkilatının yönetim kurulu üyeleri, İl ve İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve yönetimleri ve teşkilat üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, “Önce Genel Başkanımız, Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun ziyaretlerinde Samsun’u tercih etmesi Samsun teşkilatı olarak bizleri gururlandırmıştır, onurlandırmıştır. Bu anlamda Kurtuluş yolunda gerçekleştirdiğimiz toplu açılış töreninde bizleri yalnız bırakmayan Samsunlu hemşehrilerimize bir kez daha yürekten sonsuz teşekkür ediyoruz. AK Parti olarak sizlerle birlikte büyüyor, aydınlık yarınlara yürüyoruz. Geçmiş dönem Türkiye’sin de İktidar ortaklarının kısır kavgalarıyla yönetilen bir ülke; ardı ardına yaşanan ekonomik krizlerden bıkkın, geleceğinden umutsuz bir halk vardı. Milyonlar, yeni bir yüz, umutlarına ışık olabilecek yeni bir ses istiyordu. Toplumun adalet ve kalkınmaya, temiz siyaset ve dürüst yönetime duyduğu özlemin iyice arttığı o günlerde, Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki ‘Türkiye Sevdalıları’ umudun tükenmediğini göstermek için ‘Aydınlık Türkiye’ sloganıyla yola çıktı” dedi.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu