Siyaset

AK Parti’den Belediye Başkanı Kutlu’ya Ziyaret

AK Parti’den Belediye Başkanı Kutlu’ya Ziyaret

AK Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hüsrev Kutlu, Belediyenin çalışmaları ve projeler hakkında Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerine bilgi verdi.

Konuşmasında Adıyaman halkına vaat ettikleri hizmet ve projeleri bir bir yerine getirmeye başladıklarını ifade eden Başkan Kutlu, bunun en belirgin örneği hükümet konağının yerinin tapusunun tarafımızdan alınmış olmasıdır. İnşallah 1.5 yıl içerisinde yeni hükümet binamız yapılıp yeni yerine geçerse hızlı bir şekilde üstü şehrimize yakışan bir meydan altıda otopark olarak yapımına başlayacağız.

Başkan Kutlu konuşmasında ‘Güzel bir liste oluşturduğu için Seyfettin Beye teşekkür ediyorum. Partimiz ve belediyemiz inşallah bundan sonra daha uyumlu bir şekilde çalışacak ve halkımıza daha iyi hizmetler verecektir.’ dedi.

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Seyfettin Bilen’de konuşmasında,

“Sayın Başkanımızın tecrübesiyle, donanımıyla 8 ay birlikte çalıştığımız için kendisinin hak hukuk konusundaki kişiliğini yakından bilen bir insanım bundan dolayı kendisini takdir ediyoruz. AK Parti yerel yönetimlerden doğmuş bir partidir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyib Erdoğan’da yerel yönetimlerden gelen bir liderdir. Bu yüzden parti olarak yerel yönetimleri çok da fazla önemsiyoruz.

Biz parti ve yönetim kurulu olarak sayın Başkanımızın çok daha güzel hizmetler yapıp şehrimizin gelişimi, kalkınması ve daha yaşanabilir şehir olması için elinden geleni yapacağına inanıyoruz. Kendisine çalışmalarında başarılar diler, partimiz ve yönetim kurulu olarak yanında olduğumuzu bilmesini isteriz.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu