Siyaset

AK Parti Kadın Kolları Kongreye Gidiyor

AK Parti Kadın Kolları Kongreye Gidiyor

 

AK Parti Adıyaman Kadın Kolları İl Başkanlığı, 22 Şubat’ta kongre yapacak. AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Ayla Pektaş, kongrede aday olmayacak. Pektaş, Haziran ayında yapılacak 2015 Milletvekili Genel Seçimleri için AK Parti’den Adıyaman Milletvekili Aday Adayı oluyor.

Gazetemizi ziyaret ederek, gazetemiz sahibi Mustafa Yücekaya ve Genel Yayın Yönetmenimiz Naif Karabatak’la bir süre sohbet eden AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Ayla Pektaş, 22 Şubat’ta, saat 14.00’te, Adıyaman Belediye Konferans Salonunda yapılacak, Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi için tüm hazırlıkların devam ettiğini belirterek, kongrede aday olmayacağını da söyledi.

Mersin’in Tarsus ilçesinde yaşanan ve tüm Türkiye’de infiale neden olan “Özgecan Aslan’ın hunharca bir cinayete kurban gitmesinden dolayı derin üzüntü içindeyiz. Ne yazık ki, kadın cinayeti, tecavüz ve tacizler sona ermiyor. Toplum olarak kendimizi gözden geçirmemiz, sevgi ve saygıya dayalı yeni bir başlangıç yapmamız gerekir. Bu tür tecavüz ve cinayetler, yasal düzenleme ve cezalardan önce, ailede, okulda ve toplumda sevgiye dayalı, saygı ve ahlaki eğitimle mümkündür” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu