Siyaset

Acet; Temayül Yoklamamız Hayırlı Olsun

Acet; Temayül Yoklamamız Hayırlı Olsun

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Hasan Acet, Pazar Günü Yapılacak olan Ak Parti Milletvekili Adaylığı için yapılacak olan Temayül yoklamasının hayırlılara vesile olmasını temenni etti.

7 Haziranda yapılacak olan Genel Seçimlerde Ak Partiden Milletvekili Aday Adayı olan Hasan Acet Yoğun bir çalışma programı gerçekleştiriyor. Milletvekilliğin önemli bir sorumluluk getirdiğini belirten Acet; “Bugünün Türkiye’si geleceğe aydınlıkla bakan bir ülkedir. Yeni Türkiye’nin istikrarlı yürüyüşündeki kadrolarda yer alanların isimleri tarihe not düşecektir. İşte bu önemli görev ve sorumluluğa talinim. Ak parti ile siyasetin rengi değişmiştir. Dar kalıp siyasi anlayıştan uzak, geleceğe bakan ufku vizyonu olan genç, dinamik ‘Yeni nesil’ siyasi anlayış artık hakimdir. İşte ben huzurun birlik ve beraberliğin ülkemize hatta dünyaya model olan kadim şehrimiz Adıyaman’ın emanetine talibim. Doğup büyüyüp ekmeğimi kazandığım şehrin güzel insanları için varım. Çünkü Adıyaman insanı bunu fazlasıyla hak ediyor. Nasip olursa ilimizin sosyo ekonomik kalkınması için ortak akılla yılmadan durmadan çalışacağım. Çünkü biz bu ülkeye ilimize sevdalıyız” dedi.

Hasan Acet, Milletvekili belirlenmesinde önemli bir kriter olacak olan temayül yoklamasında kıymetli delegelerimizin ilimiz adına sorumluluk ve vicdani kanaatlerini hassasiyetle yerine getireceklerinin altını çizerek temayül yoklamasının şimdiden hayırlı olmasını temenni etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu