Siyaset

Acet, AK Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı

Acet, AK Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı

 

Hasan Acet, Haziran ayında yapılacak olan genel seçimlerde AK Parti’den milletvekili olmak için aday adayı oldu.

Anavatan Partisi’nde Gençlik Kolları Başkanlığı, gazetecilik, milletvekili danışmanlığı, özel kalem müdürlüğü gibi görevlerde bulunan Jeoloji Mühendisi Hasan Acet, aday adaylığını açıkladı.

‘Yeni Nesil Siyaset’ sloganıyla aktif siyasete girdiğini belirten Hasan Acet, “Bu şehrin havasını soluyan kişi olarak bu şehre hizmet etme noktasında aktif siyasete giriyoruz. Genç, dinamik yapımız, siyasi birikimimizle hizmete dönük, ulaşılabilir, yenilikçi siyaset yapmayı hedefliyoruz. 2002 yılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye’de bir değişim dönüşüm hareketi başlatıldı. Ülkemiz dünya siyasetinde belli yere geldi. Ülkemiz dünya gündemini belirleyen konuma geldi. Bu değişim devam ediyor. Bu bayrağı bir süre sonra Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu aldı. Yeni Türkiye inşasına devam ediyor. Biz de ak kadrolarda yer alabilmek için aday olduk. İnşallah kısmet olursa hizmet etmeyi amaçlıyoruz.

Yıllarca siyasetin köşesinde olduk, ama bu sefer merkezinde olmak istiyoruz. 90’lı yılların dedikodu siyasetini bırakıp, projelerle konuşan bir seçim dönemi yaşamak istiyorum. Sosyal projeler üzerine çalışmalarımız olacak. Adaylığımızda projelerimizi tamamen açıklayacağız. Hedefimiz sadece milletvekili olabilmek değil. Adıyaman’da farklı bir yöntemle siyasete kalite getirebilmek. Bütün alt yapımızı buna göre yapıyoruz. Sloganımız ‘Yeni Nesil Siyaset’. Bu sloganımızla kişilerin değil, projelerin konuşulduğu bir seçim dönemi yaşamak istiyorum. Süreç olumsuz sonuçlansa dahi, vatandaşların ‘memlekete faydalı olacağını düşünüyordum’ demesi benim için yeterli olacaktır. Amacımız memlekete hizmet etmektir” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu