Sincik

Vali Demirtaş Sincik’i Ziyaret Etti

Vali Demirtaş Sincik’i Ziyaret Etti

 

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, ilçelerin ihtiyaç ve sorunları ile yapımı devam eden ve bitirilen kamu yatırımlarını yerinde incelemek ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere başlattığı ilçe gezilerine Sincik’le devam etti.

Vali Mahmut Demirtaş’ı Sincik Hükümet Konağı önünde Kaymakam Zafer Sağ, Belediye Başkanı Mehmet Korkut ile ilçenin yöneticileri karşıladı.

VALİ DEMİRTAŞ İLÇE GEZİLERİNE SİNCİK’LE DEVAM ETTİKarşılama sonrası Kaymakamlık makamına geçen Vali Mahmut Demirtaş, geçtiğimiz günlerde yayınlanan Mülki İdare Amirleri Kararnamesiyle Kastamonu Daday Kaymakamlığından Sincik ilçesine atanan Kaymakam Zafer Sağ’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunup başarılar diledi.

Vali Demirtaş, Kaymakamlık ziyareti sonrası ilçe merkezinde yapımı devam eden 250 kişilik kapalı spor salonu inşaatı ile yapımı tamamlanarak hizmete sunulan okul binaları ve öğrenci pansiyonlarını inceledi.

İlçe merkezindeki incelemelerinin ardından Sincik Belediyesi’ne geçerek Belediye Başkanı Mehmet Korkut’u makamında ziyaret eden Vali Demirtaş, Belediye’nin ilçe merkezinde yürüttüğü çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Beraberindeki heyetle Sincik esnafını da ziyaret eden Vali Demirtaş, esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek, taleplerini dinledi.

Vali Demirtaş, Sincik temasları kapsamında İlçe Jandarma Komutanlığı ile kısa bir süre önce hizmete sunulan Sincik İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü de ziyaret ederek ilçeden ayrıldı.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı