Sincik yolu, karayolları ağına alınacak

01 Haziran 2015 Pazartesi, 09:31

Sincik-Malatya Yolu Karayolları Ağına Alınıyor

Sincik yolu, karayolları ağına alınacak

 

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Sincik-Malatya yolunun karayolları ağına alınacağını söyledi.  Sincik’i ziyaret eden Aydın, Birleşim Rehabilitasyon Merkezini de ziyaret etti.

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Sincik ilçesinde köy köy dolaşarak vatandaşların sorunlarını dinledi.

Aydın, Sincik-Malatya yoluyla ilgili olarak, “Sincik-Malatya yolunun karayolları ağına alınması gerektiğini ilgili makamlara ilettik. Bu yol Sincik için, Kahta için, bölge için önemlidir. Nisibbi Köprüsü’nün faaliyete girmesiyle birlikte doğudan gelen vatandaşlarımızın Kahta-Sincik üzeri Malatya ya hızlı bir şekilde gitmelerini sağlayacak önemli bir yol. Sayın Cumhurbaşkanımızın gelişi ile birlikte biz bu yolun durumunu tekrar ilettik. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sincik-Malatya yolunu karayolları ağına alınacağını söyledi. Böylelikle Sincik’in en önemli problemi olan yol sorunu hal olmuş olacak ve Sincik bu dönemde şaha kalkacak” dedi.

 

Aydın, Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret Etti

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Girne mahallesinde esnaf ziyaretinde bulundu, burada özel bir rehabilitasyon merkezini ziyaret ederek yetkililerden rehabilitasyon merkezinin durumuyla ilgili bilgi aldı.

Rehabilitasyon Merkezi Sahibi Mustafa Şahin ile birlikte okulu gezen AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, burada eğitim gören özürlü çocuklarla sohbet etti hatıra fotoğrafı çektirdi. Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Doğan Özer’den verilen eğitim hakkında bilgi alan AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, rehabilitasyon merkezi çalışanları ile bir süre sohbet ederek eğitimle ilgili sorunlarını dinledi. AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, daha sonra rehabilitasyon merkezinin görevlileri ile fotoğraf çekildikten sonra buradan ayrıldı.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz