Breaking News
Anasayfa / Sincik / Kitap okudu, tatil kazandılar
BEŞ KİŞİ KİTAP OKUYARAK TATİL KAZANDI

Kitap okudu, tatil kazandılar

Okumanın faydasını hemen gördüler!

Kitap okudu, tatil kazandılar

 

Sincik ilçende düzenlenen kitap okuma yarışmasında dereceye giren ilk beş yarışmacı beş yıldızlı bir otelde 5 günlük tatil kazandı.

Sincik ilçesinde düzenlenen erkekler arası ödüllü kitap okuma yarışması sonuçları açıklandı. Sincik Kaymakamlığı tarafından organize edilen erkekler arası ödüllü kitap okuma yarışmasında İbrahim Gülünç birinci, Şevket Azgın ikinci,  Yunus Oral üçüncü, Fatih Çeviker dördüncü, Cihan Alınç beşinci oldu. Kitap okuma yarışmasında dereceye giren ilk 5 yarışmacı, Antalya’nın Alanya İlçesinde 5 yıldızlı bir otelde her şey dahil 5 günlük tatil yapacak.

Kitap okuma yarışmasıyla alakalı açıklamalarda bulunan Sincik İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aydın, “Sincik ilçesinde öğrencilerden sonra velilerin okumasına yönelik yaptığımız 2. Kitap okuma yarışması oldu. Bayanlar arasında yapılan ödüllü kitap okuma yarışmasından sonra erkekler arasında da kitap okuma yarışmasını düzenleyerek ilçemizde her kesime ulaşmayı hedef edindik. Bu kapsamda erkekler için kitap komisyonumuz tarafından belirlenen seçkin kitapların velilerin evlerine ulaşmasını sağlamaya gayret ettik. Kitaplardaki bilgilerin velilerin yaşamlarına örnek almaları gereken güzel hikayeler ile dolu olduğu aşikardır. Kitap okuyan her velinin aslında yarışmada kazançlı çıktığı görülmektedir. Yarışmanın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.(İHA)

Bu Habere de Bakın

Güvenlik korucuları kaza yaptı: 4 yaralı 

Güvenlik korucuları kaza yaptı: 4 yaralı   Sincik ilçesine bağlı Çamdere köyünde güvenlik korucularının içinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir