Samsat

Samsat Kaymakamı Görevine Başladı

Samsat Kaymakamı Görevine Başladı

Samsat ilçesine atanan Kaymakam Kürşad Atak, Samsat ilçesinde göreve başladı.

Kararname ile Samsat ilçesine atanan Kaymakam Kürşad Atak ilçeye gelerek görevine başladı. Yetkililerin ve vatandaşların tebrik ziyaretlerini kabul eden Kaymakam Atak, makam odasında kamu çalışanlarını da kabul ederek bir süre görüştü.

Kaymakam Atak, kamudaki varlık nedenlerinin vatandaşların huzur içerisinde yaşamlarını sürdürmek olduğunu ifade ederek, vatandaş odaklı bir hizmet anlayışı içerisinde olacaklarını ifade etti.

Atak, “İlçemizin her yönden kalkınmasını temin etmek için zaman mefhumu gözetmeksizin çalışacağız. Gerek sosyal olarak, gerekse de ekonomik olarak vatandaşlarımızın güçlenmesini temin edecek projeler üreterek el birliği ile hizmet edeceğiz. Eğitim, sağlık, tarım ve güvenlik gibi konular önceliğimiz olacak ve bu anlamda bütün imkanlarımızı kullanacak, azim ve kararlılıkla yılmadan yolumuza devam edeceğiz. Samsat ilçesinde sıcak bir ortam ile karşılaştım. İlçemizin genel anlamda ciddi problemleri bulunmamakla birlikte daha güzel yarınlar adına yapılacak çok işimiz olduğunu düşünüyorum” şeklinde konuştu.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu