Son Dakika
18 Temmuz 2018 Çarşamba

Miniklerden, depremzede akranlarına kitap hediyesi

03 Haziran 2017 Cumartesi, 10:33

Miniklerden, depremzede akranlarına kitap hediyesi

 

Adıyaman Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri Samsat ilçesi Taşkuyu köyündeki depremzede öğrencilere kitap yardımında bulundular.

Adıyaman Cumhuriyet İlkokulu 3-C sınıfında öğrenim gören 30 öğrenci, öğretmenleri Özlem Gündüz koordinesinde 3 bin adet kitap toplayarak, Mart ayında depreme maruz kalan Samsat ilçesi Taşkuyu köyündeki öğrencilere dağıttı. Çadırlarda eğitimlerini sürdüren öğrencileri ziyaret eden Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Abubekir Turmaz, öğrenciler için deprem bölgesine bir gezi düzenlemiş olduklarını ve bu gezi sırasında öğrencilerin toplamış oldukları 3 bin adet kitabı depremzede arkadaşlarına hediye ettiklerini belirterek, kendilerinin de bu etkinlik ile mutlu olduklarını ifade etti.

Samsat İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Akın ise Adıyaman Cumhuriyet İlkokulu 3-C sınıfı öğrencilerinin toplamış oldukları 3 bin adet kitabın kendi öğrencileri için çok büyük değeri olduğunu duyarlı davranışlarından dolayı başta öğrenciler olmak üzere emeği geçen bütün herkese teşekkür etti.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz