Son Dakika
23 Haziran 2018 Cumartesi

Kasım Gülpınar Seçim Çalışmalarına Katıldı

13 Mayıs 2015 Çarşamba, 09:28

Kasım Gülpınar Seçim Çalışmalarına Katıldı

 

AK Parti Adıyaman seçim çalışmalarına destek olmak amacıyla Samsat İlçesine gelen AK Parti Şanlıurfa Mehmet Kasım Gülpınar, yoğun ilgi ile karşılandı.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. Salih Fırat, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Seyfettin Bilen, AK Parti Adıyaman Milletvekili Adayı Adnan Boynukara ve bir grup partili ile Samsat ilçesini ziyaret eden Dışişleri Komisyonu Üyesi ve Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Türk Grubu Üyesi Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar’ı Samsat Belediye Başkanı Yusuf Fırat, AK Parti Samsat İlçe Başkanı Hasan Erdem ve çok sayıda partili karşıladı.

Samsat Belediye Başkanlığı ve AK Parti Samsat İlçe Seçim Bürosunu ziyaret ederek ilgililerden çalışmalar ile ilgili olarak bilgi alan Gülpınar, 7 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu, bunun için güçleri nispetinde çok yere ulaşmaya çalıştıklarını belirtti.

Gülpınar yaptığı açıklamada, “Bu seçim hem Adıyaman için hem Şanlıurfa için hem de Türkiye için çok önemli. Bizler nerede faydalı olabileceksek oralara yetişmeye çalışıyoruz. Şu anda da Samsat ilçemizdeyiz. Buradaki dostlarımızın desteğini istiyoruz. Belediye Başkanımızdan da sorunları dinledik. Üstümüze düşeni yapmaya gayret edeceğiz. Şimdiye kadar Adıyaman ile manevi bağımız vardı. Köprümüzün Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından açılmasıyla bu bağ daha da güçlenecek. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Samsat’ın sorunları ile yakından ilgileneceğiz. Adıyaman milletvekili adaylarını sizlere emanet ediyoruz. İnşallah Adıyaman’da sonuç beşte beş olur. Hep birlikte Adıyaman’ı, Şanlıurfa’ya hizmet ederiz. Hepimiz dava adamlarıyız. Davamızın peşinden aşkla, şevkle koşacağız. Durmak yok, yola devam diyoruz” dedi.

Samsat Belediye Başkanı Yusuf Fırat ise, konuşmasında, Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar’ı Samsat ilçesinde görmekten mutlu oldukları belirtti.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz