Son Dakika
20 Haziran 2018 Çarşamba

Küçük, Sağlık Sen Adaylarını Buluşturdu

12 Eylül 2014 Cuma, 08:00

Küçük, Sağlık Sen Adaylarını Buluşturdu

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Dr. Talat Küçük, Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkan Adaylarını, makamında kabul etti.

Sağlık- Sen Adıyaman Şubesi Başkan Adaylarından, Süleyman Akgül, Nusret Uncu ile Yasin Barutçu’yla makamında kabul eden Küçük, başkan adayları ile uzun süre sohbet etti.

Konuyla alakalı olarak açıklamalarda bulunan Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Dr. Talat Küçük, seçim sürecinde tansiyonun çok yükseldiğini ifade ederek, ”Hepimiz aynı camianın birer ferdiyiz. Seçim süreci bittikten sonrada aynı ortamlarda çalışmaya devam edeceğiz. Temennimiz bu seçim sürecinin kardeşlik ve dostluk içerisinde sürmesi ve sonuçlanmasıdır. Hastane yönetimi olarak bütün adaylara eşit ve tarafsız bir bakış açımız mevcuttur. Tüm adaylarımızın seçim yarışı esnasında ve sonrasında da çalışanlarımızı kucaklayıcı olması gerekmektedir” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından ziyaret sohbet havasında devam ederken, başkanlığa aday olan adaylar ise, seçim çalışmalarından bahsetti.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz