Sağlık

KHB Genel Sekreteri Göreve Başladı

KHB Genel Sekreteri Göreve Başladı

Sağlık Bakanlığı tarafından Adıyaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine atanan Uzm. Dr. Erdoğan Öz, göreve başladı. Öz ile birlikte çalışacak ekip belirlendi ve göreve başladı.

Göreve başlayan Uzm. Dr. Erdoğan Öz, beraberinde KHB İdari İşler Başkanı Hüseyin Şen, Mali İşler Başkanı İbrahim Halil Kaya ile birlikte, kurum çalışanlarıyla tanıştı. Kurumda bulunan personelle tek tek tanışan Erdoğan Öz, ekip olarak sağlıktaki kalite çıtasını yükseltmenin gayretinde olacaklarını söyledi.

Erdoğan Öz, “Allah nasip ederse geçmişte birlikte çalıştığımız arkadaşlarla birlikte sağlığı daha ileriye götürmek istiyoruz. Hizmet etmek istiyoruz. Biz yeni yapacağımız projelerle arkadaşlarımızın daha önceki projelerine katkı sağlamak istiyoruz. Türkiye’ye örnek olmaya çalışacağız. Gece gündüz demeden çalışmak istiyoruz. Eski arkadaşlarımızla birlikte beraber yürüyeceğiz. Bizim hizmet ettiğimiz kesim insandır. O sebeple yaptığımız hizmetlerde insanların duasını almak isteriz. Birlikte çalışıp sağlığı daha iyi yerlere getirmeyi planlıyoruz” dedi.

Erdoğan Öz’ün alt kademesindeki yöneticiler ise şu isimlerden oluşuyor:

Tıbbı Hizmetler Daire Başkanı Süleyman Kılınç, İdari İşler Daire Başkanı Hüseyin Şen, Mali İşler Daire Başkanı İbrahim Halil Kaya, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Fatih Doğan, Başhekim Yardımcıları Ali Kaplan, İbrahim Tunç, Cahit Gökalp, Hacı Halil şaşmaz, Mahmut Aslan, Hastanenin İdari ve Mali İşler Müdürü Osman Aydın, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Rukiye Bozan, Sağlık Otelcilik Müdürü Esengül Yıldırım.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu