Hastanede Ramazan Mesaisi

06 Haziran 2016 Pazartesi, 09:48

Hastanede Ramazan Mesaisi

 

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ramazan ayı boyunca gece 21:00 ile 23:00 saatleri arasında poliklinik hizmeti verecek.

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Fatih Doğan, Ramazan ayının gelmesi ile birlikte yoğunlukları önlemek ve hastalara daha sağlıklı hizmet vermek amacıyla iftardan sonra saat 21:00 ile 23:00 saatleri arasında poliklinik hizmeti verileceğini duyurdu.

Yrd. Doç. Dr. Fatih Doğan, “Hem sıcak hem de orucun etkisiyle gündüz saatlerinde sağlık hizmeti alamayanlar için hastanemizde Ramazan ayı boyunca saat 21:00-23:00 saatleri arasında gece polikliniği hizmeti vereceğiz. Beyin ve Sinir Cerrahisi, Cildiye, Dahiliye, Endokrinoloji, Gastroentroloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrah, Göz Hastalıkları, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi, Plastik Cerrahi, Psikiyatri bölümlerimiz gece de hizmette olacak. Dolayısıyla iftardan sonra da hizmetlerimizi aksatmadan şifa dağıtabileceğiz. Böylelikle insanlarımız da hem muayenelerini aksatmamış hem de kendilerini ihmal etmemiş olacaklar” diye konuştu.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz