Sağlık

Adıyaman’a 99 Yeni Hekim

Ahmet Aydın’dan sağlıklı müjde

Adıyaman’a 99 Yeni Hekim

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parfti Grup Başkanvekili Av.Ahmet Aydın, Adıyaman merkez ve ilçelerine 99 yeni hekim ataması yapıldığınmı söyledi.

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parfti Grup Başkanvekili Av.Ahmet Aydın, “AK Parti hükümetimizin yapmış olduğu çalışmalar, halkımıza götürdüğü hizmetler her alanda olduğu gibi sağlık alanında da şartlar ve zamanlama her ne olursa olsun en yoğun ve hızlı bir şekilde devam etmektedir.Adiyamana-99-Yeni-Hekim!-(2) Tüm Türkiye’de olduğu gibi Adıyamanımızda da AK Parti hükümetimiz milletine ulaşma noktasında yatırımlarını hemşerilerimize en modern şekilde ulaştırmak için çalışmalarını sürdürmeye devam ettirmektedir. Ciddi manada göstermiş olduğumuz gayretlerimiz ve takipli girişimlerimiz neticesinde; Sağlık Bakanlığı 64. dönem devlet hizmet yükümlülüğü bünyesinde ilimize ve tüm ilçelerimize yeni atanan toplam doktor sayısı bugün itibariyle;11’i uzman hekim olmak kaydıyla toplamda 99 yeni hekim ataması şeklinde neticelenmiştir.” dedi.

Aydın, “Adıyaman merkez ve tüm ilçelerimizin mevcut hekim ve uzman hekim ihtiyacını karşılayacak ve halkımızın sağlık hizmetlerinden yararlanmasında çok daha modern ve kaliteli bir sağlık hizmeti almasını sağlayacak olan bu yeni atamalarla, daha etkin, hızlı ve yararlı sonuçlar alacağımız kaçınılmazdır. En başta söylediğim gibi işi sadece ve sadece milletine hizmet olan, şartlar ve zamanlama her ne olursa olsun bu aşk ile çalışan AK Parti ve Hükümeti değerli hemşirelerimizin her sorununda yanında olduğunu bir kez daha göstermiştir.  Bu vesileyle, başta Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu olmak üzere, Sağlık Bakanımız Sayın Mehmet Müezzinoğlu, milletvekili arkadaşlarımız ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Tüm hemşerilerimize bu yeni doktor atamalarının hayırlara vesile olmasını diler, sağlıklı günler geçirmelerini dilerim.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı