Manşet

Şehit Doğan İçin Başsağlığı Mesajları

Suriye’nin Azez ilçesine bağlı Mare Bölgesinde şehit olan Gaziantep Özel Harekât Şube Müdürlüğü personeli Adıyamanlı hemşerimiz Özel Harekât Polisi Fatih Doğan, dün ilimizde toprağa verildi. Doğan’ın şehadeti nedeniyle sosyal medyada, açıklamalarda taziye mesajları yer aldı. Türkiye’nin dört bir yanından siyasiler, STK’lar, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri mesaj yayınladı. Bu mesajlardan derlediklerimiz şunlar;

Süleyman Soylu (İçişleri Bakanı): Kahraman Özel Harekat Polislerimiz Cihat Şahin ve Fatih Doğan, Fırat Kalkanı Bölgesi Mare’de, Tel Rıfat Bölgesi’nden PKK-PYD’nin güdümlü füze saldırısıyla Şehit edildiler. Şehitlerimizin ailelerine, Milletimize, Emniyet Teşkilatımıza başsağlığı ve sabır diliyorum.

‘Alnı öpülesiler, her biri bir dağ gibi…’

Fırat Kalkanı Bölgesi’nde Şehit düşen Özel Harekat Polisimiz Fatih Doğan’ı, Adıyaman’da Hakk’a uğurluyoruz. Rabbim Şehidimizin, makamını âlî eylesin, ailesine sabr-ı cemil îhsan eylesin…

Abdulhamit Gül (Adalet Bakanı): Fırat Kalkanı harekat bölgesinde şehit olan kahraman polislerimiz Cihat Şahin ve Fatih Doğan’a Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Aziz Milletimizin başı sağ olsun.

Fahrettin Altun (Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı): Kahraman şehidimiz Fatih Doğan’a Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Bu hainliğin hesabının sorulacağından kimsenin şüphesi olmasın. Milletimizin başı sağ olsun.

Binali Yıldırım AK Parti Genel Başkan Vekili: Başımız sağ olsun. Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi Azez-Mare’de, alçak teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan kahraman polislerimiz Cihat Şahin ve Fatih Doğan’a Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır diliyorum.”

Ahmet Aydın (AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti GMDK Başkanı): “Fırat Kalkanı Bölgesi’nde hain terör saldırısında şehit düşen Özel Harekat Polislerimiz Cihat Şahin ile MHP Adıyaman Merkez ilçe başkanımız Mehmet Doğan’ın oğlu Fatih Doğan’a Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve Milletimize sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanları cennet olsun.

Aziz Şehidimiz, hemşehrimiz Özel Harekat Polis Memuru Fatih Doğan’ı dualarla, tekbirlerle uğurladık. Bir kez daha Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine ve milletimize başsağlığı diliyorum.”

İbrahim Halil Fırat (AK Parti Milletvekili): Kahraman şehidimiz Özel Harekat Polisi Fatih Doğan’ı son yolculuğuna uğurladık.

Rabbim aziz vatanımız ve mübarek bayrağımız Türkiye Bayrağı uğruna gözünü kırpmadan şehadet şerbeti içen kahramanlarımızdan razı olsun, ailelerine ve yakınlarına sabırlar versin inşallah. Vatan sağ olsun.

Yakup Taş (AK Parti Milletvekili) : Şehidimiz Özel Harekat Polisi Fatih Doğan’ı son yolculuğuna uğurladık. Ailelerine ve yakınlarına sabırlar versin. Vatan sağ olsun.

Muhammed Fatih Toprak (AK Parti Milletvekili): Şehidimizi Memleketi Adıyaman’dan Hakk’a uğurladık… Kahraman Şehidimiz Özel Harekat Polisi Fatih Doğan dualarla ebedi yolculuğunda. Rabbim şehidimizi Peygamber Efendimize komşu eylesin, kıymetli ailesinin ve aziz milletimizin başı sağ olsun. Mekanı cennet olsun.

Süleyman Kılınç (Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç): “Suriye’nin Azez ilçesine bağlı Mare Bölgesinde PKK/PYD terör örgütünün hain saldırısı sonucu şehit olan hemşerimiz Fatih Doğan ve Elazığ Nüfusuna kayıtlı Cihat Şahin şehit olmuştur. Şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, aileleri başta olmak üzere, milletimize başsağlığı diliyorum.”

Numan Kurtulmuş (AK Parti Genel Başkan Vekili): “Fırat Kalkanı harekat bölgesinde şehid olan kahraman özel harekat polislerimiz Cihat Şahin ve Fatih Doğan’a Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabırlar, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun.”

Mehmet Turgut (Adıyaman Üniversitesi Rektörü): Hain teröristlerin Azez’de düzenlediği saldırıda ağır yaralanan Adıyamanlı hemşehrimiz, Özel Harekat Polisi Fatih Doğan evladımız şehit düştü. Şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun!

Mehmet Dağtekin (AK Parti Adıyaman İl Başkanı): Adıyamanlı kahraman şehidimiz Özel Harekat Polisi Fatih Doğan kardeşimizi, dualarla salavatlarla son yolculuğuna uğurladık. Devletimizin ve milletimizin başı sağ olsun. Hakkını bize helal et şehidim.

İskender Yıldırım (Gölbaşı belediye Başkanı): Suriye’de Hain Saldırı Sonucu Şehit Düşen Özel Harekat Polisimiz Fatih DOĞAN’ı Tekbirler ve Dualarla Son Yolculuğuna Uğurlandık. Milletimizin Başı Sağ Olsun.

Zahid Sobacı (TRT Genel Müdürü): Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi’nde terör örgütü PKK’nın kalleş saldırısı sonucu şehit olan Özel Harekat Polislerimiz, kahraman şehitlerimiz Cihat Şahin ve Fatih Doğan’a Allah’tan rahmet; ailelerine ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Başımız sağ olsun.

Sinan Temel (Kent Konseyi Başkanı): Suriye’nin Azez bölgesinde, hain PKK/PYD terör örgütünün kalleş saldırısında şehit düşen kahraman polislerimiz Cihat ŞAHİN ve Fatih Doğan’a Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun. Ailelerine baş sağlığı ve sabır diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun.

Haber: Mehmet Ünsal

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu