Manşet

“Aydınlık Bir Geleceğimiz Var”

Aydın, Adıyaman, Amasya ve Tokat’ta Gençlerle Buluştu

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman Milletvekili Av. Ahmet Aydın, Amasya ve Tokat illerinde AK Parti AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Teşkilat Akademisi Liderlik Okulu Eğitim Programı’na katıldı. Aydın, Adıyaman’da da Adıyaman Gençlik Merkezi, Adıyaman Üniversitesi Genç Ofis’te gençlerle bir araya geldi.

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman Milletvekili Av. Ahmet Aydın, Adıyaman Gençlik Merkezi, Adıyaman Üniversitesi Genç Ofis’te gençlerle bir araya gelerek sohbet etti. Aydın, “Gençlerimizin fikirleri, talepleri ve en önemlisi coşkusu her zaman bizlere yön vermiş, vizyon kazandırmıştır.” dedi.

Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Aydın, Tokat’ta düzenlenen programda yaptığı konuşmasında, gündemi belirlenen Türkiye’den gündemi belirleyen bir Türkiye’ye kavuştuklarını vurguladı.

Aydın, sözlerine şöyle devam etti: “Mavi vatanda, Suriye’de haklının yanında olmasından, Libya’da, Karabağ’da Azerbaycan’a desteğimizden, kendi İHA-SİHA larımızı üretmekten, zulmün karşısında liderimizin güçlü duruşundan, Karadeniz’de Milli sondaj gemimiz ile doğalgaz bulmamızdan, 46 yıllık PKK ve FETÖ Terör Örgütünün kökünü kazarak bitirme noktasına getirdiğimizden dolayı rahatsızlar.”

“Gündemi belirlenen Türkiye’den gündemi belirleyen bir Türkiye’ye kavuştuk” diyen Aydın, “Yardım alan bir ülke konumundan en çok yardım yapan ülke konumuna geldik. Yapacak işimiz yürüyecek daha çok yolumuz var. Bir ve beraber olarak kucaklayacağımız aydınlık bir geleceğimiz var” dedi.

Programın ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Av. Özlem Zengin tarafından Aydın’a plaket takdim edildi. Aydın, düzenlenen programların ardından Tokat ve Amasya AK Parti İl Başkanlıklarını ziyaret etti.

Güne Bakış Haber Merkezi-PHA

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu