20 Temmuz 2016 Çarşamba, 08:51
Kazım Çetinkaya
Kazım Çetinkaya kazimcetinkaya0202@hotmail.com Tüm Yazılar

TEKERRÜR EDEN TARİH VE İÇİMİZDEKİ HAİNLER

TEKERRÜR EDEN TARİH VE İÇİMİZDEKİ HAİNLER

Tarih bir kere daha tekerrür etti. Bu ülkeye en büyük alçaklığı reva görenler Yüce Türk milletine bir kere daha korkulu rüyalar yaşattılar, ama Rabbimize sonsuz şükürler olsun ki başaramadılar.

Yüzlerine gözlerine bulaştırdıkları çirkefliklerini bütün dünyaya ilan etmekle ne kadar ehven ve basit karakterli sinsi düşman olduklarını gösterdiler.

Çünkü helal süt emmemişler. Eğer helal süt emmiş olsalardı bu kadar alçalamazlardı. Gözleri bu kadar dönmüş olamazdı. Masum halkına namlularını çevirmezlerdi.

Üniformalarını kirlettiler. Yeminlerine sadık kalmadılar. Kendi şeref ve haysiyetlerini ayaklar altına aldılar. Masum insanların canlarına kıydılar.

Silahsız insanlara çevirdikleri namlularıyla  alçaklığın en alasını sergilediler. Halbuki bu güne kadar hiçbir savaşta masum insanlar tanklarla ezilmedi.

Gövdenin içine girmiş kurtlar, gövdeyi içten içe kemirerek ihanet ettiler. Bu milletin ekmeğiyle yıllardır beslenen sülükler milletin sofrasını bıçaklamayı tercih ettiler.

Bir takım şeytanların ruhlarıyla bütünleşen içimizdeki şeytan kırıntıları, bu aziz milletin kutsal değerlerine ihanet etmekle gerçek kimliklerini ortaya koymuş oldular.

Bir ülkenin Genel Kurmay Başkanının boğazını kemerle sıkacak kadar vahşileşen, bu memleketin Kuvvet Komutanlarını rehin alacak kadar barbarlaşan bir hainler çetesi ile karşı karşıyayız.

Türk milletinin özgür iradesinin tecelli ettiği milletin meclisini bombalayan caniler güruhunun  acımasız ve pervasız ihanetleriyle karşılaştık.

Gayeye giden her yolu mübah gören takiyyeci içimizdeki beyinsizler, gözü dönmüş canilerle beraber döktükleri kanın elbet hesabını vereceklerdir.

İçimizdeki birtakım belalardan kurtulmak gerekir. Yalnız bu arada başka belaları da başımıza musallat etmemek gerekir, Feraset ve iz’an mü’minin şiarı olmalıdır.

Bir musibet bin nasihattan iyidir. Dileriz ki bütün bu gelişmeler, acı olaylar bize bir ders olur, kimin nerede nasıl kalması gerektiği yeniden gözden geçirilir.

Sap ile samanı birbirinden ayırmak gerekir. At izi ile it izinin karıştığı günümüzde, her kes şapkasını önüne koymalı ve nerede olduğunun muhakemesini iyice yapmalıdır.

Milletimizi ve milliyetimizi seviyoruz. Bayrağımızı seviyoruz. Ülkemizi seviyoruz. Bu millet, bu bayrak, bu vatan uğruna binlerce başımız olsa ve her gün biri kesilse yine de bu sevgimizden asla taviz vermeyiz.

Bakınız, meydanlardaki halkın coşkusuna…Caddeleri hınca hınc dolduran imanlı vatan evlatlarına… Bu manzaralar size neyi hatırlatıyor?

Hiç kimse bu kalabalıkları vatan hainlerinin okuyuşu ile okumamalıdır. Yaşanan bunca acı olaylardan sonra kimse bazı şarlatanların oyununa gelmesin.

İçimizdeki beyinsiz ajanların yanlış saptırmalarına ve basiretsiz algılamalarına fırsat vermeyelim. Bazılarının timsah gözyaşlarına aldanmayalım.

Milletinin üzerine kurşun yağdıranlar bu milletin öz evladı olamazlar. Bazılarının keyfi için vatan evlatlarını tanklarla ezenler, insanlıktan nasibini almış olamazlar.

Kiralık katiller tarihin her döneminde görevlerini icra etmişlerdir. Milli iradeyi savaş uçaklarıyla bombalayan alçaklara, bu millet asla namusunu çiğnetmedi, çiğnetmeyecek.

 

 

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz