Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma
25 Temmuz 2016 Pazartesi, 08:57
A. Hakan Karayılan
A. Hakan Karayılan ahakan_karayilan@hotmail.com Tüm Yazılar

SANA ŞİKAYET EDİYORUM ALLAH’IM!

SANA ŞİKAYET EDİYORUM ALLAH’IM!

 

28 Şubat günlerinin en karanlık zamanları, ilahiyat fakültesinin kapısında Başörtüsüne yapılan zulmü bir avuç arkadaşla protesto ediyorken, yanımızdan sırıtarak bu “FURUATTIR” diyerek geçen ve İslam davasını hafife alanları sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Okulun dekanı tarafından odasında tehdit edilirken, okulu bitiremeyeceksiniz haykırışları duyulurken, odanın dışında bizi duyup da; “biz size söylemedik mi bırakın bu protestoları”  diyenleri sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Bizler direnirken, okulu bitirip, maaş hesabı yapanları, mücadele ruhumuzu kırmaya çalışanları, bizi hocalarına, ağabeylerine ispiyonları sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Milletin evladını, kendi sinsi ve zulüm dolu amaçları için harcayanları, onların imanı üzerine ipotek koyanları sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Kur’an’ı, kendi sözde Mehdilerinin kitaplarının altına koyanları, Kur’an’ı mehcur bırakanları sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Milletin nafakasına, ekmeğine, aşına, geleceğine kene gibi yapışanları, bunları hortumlayıp kirli emelleri için haram yollarda tüketenleri, sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Dini mübin-i İslam’ı, batıl yorum ve fikirlerle ifsat etmeye çalışıp, Rabbin sözünü eğip bükenleri, olmadık sözde fetvalarla dini tahrif etmeye çalışanları, sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Milleti bozuk itikat ve fikirleriyle parçalayıp bölenleri, ümmetin arasına fitne ve fesat tohumu ekenleri, sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Tazecik Anadolu çocuklarını, kendi öz anasına ve babasına düşman edenleri, ağabeylerini ve ablalarını kendi ana-babasına tercih edecek kadar aşağılık hale getirenleri ve aslını unutturanları, sana şikayet diyorum Allah’ım!

Himmet kumpasları adı altında fakir, gariban kendi halinde masum ve samimi Müslümanların evlerini, arabalarını, öküzünü, koyununu, nişanlısının alyansını, evladının harçlığını, hile ve desise ile emenleri, sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Anadolu’nun en çalışkan ve zeki öğrencilerine çengel atıp, onların yüreklerini, gönüllerini, hayallerini, imanlarını çalanları, kendi davaları için kandırıp, aldatanları sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Binlerce masum insana olmadık iftira, dedikodu, yalan ile kumpas kurup, ailelerini dağıtanları, yuvalarını yıkanları, işlerini ve aşlarını kaybetmelerini sağlayanları, sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Devletin hazinesine el uzatıp, milletin parasını kendi sözde Hizmetleri uğrunda hortumlayanları, bu yolla sayısız haksız ihale alanları, aldırtanları, devletin taşınır-taşınmaz mallarını kendi malları gibi tasarrufta bulunanları, sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Müslüman kadınların izzet ve şerefiyle oynayıp, dinin hükümlerini küçümseyip, baş örtüsünü itibarsızlaştırmaya çalışanları, sahabe efendilerimizin menkıbelerini dillerini dolayıp, sahte inanç ve hevesleri için fütursuzca kullananları, sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Haksız ve adaletsiz biçimde, kumpas, kaset, tehdit gibi sayısız tekniklerle işlerinden, aşlarından kovulanları ve onların yerine haksız olarak geçenleri, sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Bu pak dinin içine takiyye, tedbir, ağabeylik, ablalık, himmet, hizmet  gibi bidatleri doldurup, inancımızı tahrif etmeye çalışanları, sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Hakkı, hakikati söylediği için, dışlananları, iftiraya maruz kalanları, görevinden el çektirilenleri, hapishanelerin kesif karanlıklarında imdat diyerek çığlık atanların feryatlarına sebep olanları, sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Bizdenmiş gibi görünüp, iki yüzlülük yapanları, herkesi kendilerince fişleyip, isimlerinin üstünü çizme cüretini gösterenleri, güya cennetten yer sipariş edenleri, her hafta Allah’ın Resülu ile görüştüğünü iddia edenlerin bu hayasızlığını, sana şikayet ediyorum Allah’ım!

İki yüzlüğü, takiyyeyi, tedbiri hizmet ve amel sayanları, Müslümanların arasına korku ve güvensizliği yerleştirenleri, ümmeti paramparça edenleri, sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Resülullah, müşriklerden Medineli Ensar’a sığınırken, sırtını ABD’ye dayayanları, yüreğini ve kalbini müşriklere açanları, onların himayesinde ümmete sırtını dönenleri sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Dünyada Müslümanlar ezilirken, öldürülürken, kadınlarına hayasızlık edilirken, ezanları susturulurken, ülkeleri param parça edilirken “OTORİTE GÖRDÜKLERİ İSRAİLDEN İZİN” isteyenleri, sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Bu Aziz ve şerefli Millete, ”AHMAK SÜRÜSÜ” diyenleri, şerefli Türk askeri üniformasını hayasızca kirletip, kendi vatandaşına kurşun sıktırıp, bomba yağdıranları, tankların altında ezdikleri vatandaşın ahını alanları, sana şikayet ediyorum Allah’ım!

Bu süreçte Devletinden, Milletinden, Vatanından, Toprağından, Bayrağından, İmanından yana olmayanları sana şikayet diyorum Allah’ım!

 

RABBİM ELBETTE HESAP GÖRÜCÜ OLARAK YETER. Vesselam…

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz