22 Temmuz 2016 Cuma, 08:39
Kazım Çetinkaya
Kazım Çetinkaya kazimcetinkaya0202@hotmail.com Tüm Yazılar

HEY SIKILMAZLAR ! AĞLAMAZSANIZ BARİ GÜLMEKTEN UTANIN

HEY SIKILMAZLAR ! AĞLAMAZSANIZ BARİ GÜLMEKTEN UTANIN

Her planın bir planlayıcısı vardır. Aziz ve esas intikam sahibi olan mülkün sahibinin de, mülkü yanlış yollarda kullanan ve istismar edenlerden alacağı intikam vardır.

Darbe çılgınlığına kalkışan  Hasan Sabbah ruhlu haşhaşi kırıntılarının ülkede güç sahibi oldukları zehabına kapılmaları tek kelimeyle deliliğin ötesinde adeta çılgınlıktı.

Yıkanan beyinlerini kiraya vererek mücahitlik taslayan mehdi müsveddelerinin kendilerine bağlı sadık ahmakları, onları bu çılgınlığa sevk etti.

Bütün oyunları bozan Yüce Yaratıcı’nın planlarını alt üst edeceğini hesaplayamadılar. Gözleri kör olmuş, basiretleri bağlanmış akılları tutulmuş bu güruhun tuzakları başlarına çevrildi.

Tuzakları başlarına geçiverdi bütün zalimlerin…Planları alt üst oldu bütün hainlerin. Besledikleri sinsi emelleri tuzla buz oldu bütün darbecilerin…

Onlar kendilerinin dışındaki bütün insanları cahil görüyorlardı, mukavemetsiz buluyorlardı. Ama Allah’ın inayetinin  masumlarla beraber olduğunu hesaplayamadılar.

Tuzak kuranlara karşı en güzel tuzakları kuran ve kurulan tuzakları en güzel şekilde bozan Yüce Yaratıcı’nın tuzaklarını hesaplayamadılar bu beyinsizler:..

Koca bir dünyayı kendi emelleri doğrultusunda istihdam etmek, kendilerinin dışındaki hiçbir kimseye hayat hakkı tanımamak, saltanatları için her şeyi mübah görmek hayasızlığına düştüler.

Her türlü hile ve entrika ile hilekârlarla işbirliği yapmak, mukaddesat namına ne varsa içini boşaltarak, kendi hevesleri istikametinde yorumlamak işte bu çılgınlığı meyve verdi.

Dünyayı kurtarmak hülyasıyla, insanları katletmek hangi zekânın ,hangi basiretin, hangi ahlakın kitabında yazdığını bilmek ve öğrenmek istiyoruz.

Milyonlarca insanın hayatını karartmaya yeltenen bir grup cani, kalkıştıkları müdahale ile cennet ülkemizi kan gölüne çevirme cinnetini göstermekle asıl kimliklerini de âleme ilan ettiler.

Adeta bir katliam kalkışmasına yeltenen bu canilerin  yaptıkları, bu vatanın parçalanması, bu milletin ya yok olması, ya da köle haline gelmesi hedefidir.

Fevc fevc insanlarımızın sokaklara inmesi, caddelere oluk oluk akması ve bütün meydanları doldurması, bu çılgınlığın önünü kesmiştir.

Bütün milletimizin ölümü göze alarak, kurşunlara göğsünü açması, tankların üzerine çıkarak bir avuç eşkıyaya meydan okuması her türlü takdirin üzerindedir.

Hukukun üstünlüğü, gerçek demokrasi inancı, milletin hür iradesi duruma galip geldi ve canileri sokaklardan temizleyerek gereken tarihi dersi verdi.

Tankların masum insanların üzerine yürütülmesi, paletlerin altında insanların ezilmesi, eşkıya güruhunun hülyalarını da yok etti, emellerini zirü zeber etti.

Türkiye ile beraber bütün islam dünyası ayağa kalktı. İslam’ın son kalesi olan ülkemzin katiller sürüsünden temizlenmesi için dua ettiler, Yüce Yaratan’a yalvardılar, niyazda bulundular.

Kibir ve gurur abidesi haline gelmiş, hedefe giden yolda her küstahlığa fetva vermek suretiyle insanları kandırmanın bedelinin büyük olacağını hesaplayamadılar.

Camilerde okunan selalara karışan bütün dünya Müslümanlarının duaları arş-ı âlayı ihtizaza getirdi. Doğu_batı, kuzey-güney darbeye ve darbecilere karşı dik durdu ve gerekli tarihÎ ders verildi.

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz