Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma
07 Kasım 2016 Pazartesi, 07:54
Adıyaman Güne Bakış Gazetesi
Adıyaman Güne Bakış Gazetesi gunebakisnet@hotmail.com Tüm Yazılar

Gazetemizde bugün

Editör’den…

 

Gazetemizde bugün

 

Yeni bir haftaya, yepyeni haberlerle başlıyoruz. Ülke gündemi de, ilimizin gündemi de oldukça yoğun. Bu yoğun gündemden öne çıkanları gazetemizin birinci sayfasında okuyabilirsiniz. İç sayfalarda da diğer haberlerimiz ve yazarlarımızın yorumları sizleri ekliyor.

Gazetemizin manşetinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş’ın katılımıyla yapılan AK Parti Adıyaman il danışma meclis toplantısı var.

Sürmanşetimizde ATSO Başkanı Mustafa Uslu’nun iddialara yanıtı var. Uslu’nun oğlunun Fetö’den gözaltına alınmasını “ATSO başkanına Fetö gözaltısı” diye veren ulusal basına cevabını haberimizde okuyabilirsiniz.

PKK ve Fetö’ye yönelik operasyonda tutuklamalar da birinci sayfamızda.

Adıyaman Valisi Abdullah Erin’in Oluklu köyüne yaptığı ziyaret ve orada söylediği “Değerleriniz, değerlerimizdir” cümlesini öne çıkaran haberimizde ilk sayfamızda kendisine yer buldu.

İzol aşiretinin teröre tepkisi, HDP’lilerin izinsiz basın açıklamasına polis engeli de diğer haberlerimizden.

14 yaşındaki bir gencin babasına ait aracı alarak kazaya karışması haberi de ibretlik olmalı. Sürücü belgesi olmadan araç sürmek, hem kendi canını hem de başkalarının canını tehlikeye atmak demektir.

Son haberimiz ise dar gelirli vatandaşlara “kiralık konut” müjdesi.

İç sayfalarda da ilginizi çekecek haberlerimiz var ve biz hep sizin yüzünüzü güldürecek haberlerin olması dileğimizi yineliyoruz…

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz