Köşe Yazıları

Bir Komplo Teori Daha…

Flu Virüs filmi, 2013 yılı Güney Kore yapımı…

Yönetmen koltuğunda Kim Sung-su’un oturduğu filmin başrollerinde Jang Hyuk ve Soo Ae var…

H5N1 isimli bir vürüsün neden olduğu bilinmeyen bir hastalık aniden baş gösterir, bölgesel yıkımlara sebep olur..

Kısa sürede yayılan bu hastalık solunum yoluyla bulaşmaktadır ve hastalığı kaptıktan 36 saat sonra ölüm gerçekleşmektedir.

İnsanlar salgını kontrol altına alabilmek için çaresizlik içinde mücadele edilirken, umudunu yitiren devlet yöneticileri çareyi toplu katliam yapmakta bulur, belirledikleri turuncu alanı geçen herkesi öldüreceklerdir…

Son anda antikor bulunur ve milyonlarca insanın hayatı kurtulur.

Bu bir film.

Şimdi okuyacaklarınız ise bir gerçek;

37 bin Amerikan askeri, tank, helikopter vb. 14 bin araçla Avrupa’ya geldi..

Açıklamalara göre bu askerlerin hepsinin koronovirüse karşı bağışıklığı var..

Sözde bir sene önceden planlanan “Eurpe Defender 20” isimli bir tatbikat gereği Avrupa’ya sevk devam ederken sosyal medyada yükselen tepkilerden sonra durduruldu..

İnsanın aklına çeşitli sorular geliyor, bu soruların en önemlisi şu;

Acaba bu 37 bin askerin koronavirüse karşı bağışıklığı nasıl sağlandı? Yoksa Amerika’da bu konuda önceden icat edilmiş bir aşı mı var, varsa niye dünyayı titreten bu salgına karşı insani görevini yerine getirmiyor, niye dağıtmıyor?

Dünyanın en zengin insanlarından birisi olan Microsoft’un kurucusu Bill Gates’in, dünya nüfusunun “500 milyona” indirilmesi için bir proje uygulandığını ifade etmesi bir tesadüf mü?

Bu konuda hiçbir yorum yapmadan size adaşım Mehmet Emin Sofuoğlu’nun mebpersonel isimli internet sitesinde yayınlanan “Komplo Teorisi Sandığımız Gerçekler-1” başlıklı yazının önemli kısmını sunuyorum:

“Bu teorilerin beslendiği ana kaynak, ABD’deki Georgia eyaletinin Elbert kasabasında, Yeni Dünya Düzeni İçin 10 Emir’in yer aldığı ve ‘Dünya nüfusunun 500 milyona indirilmesi’ gerektiğinin belirtildiği Georgia Rehber Taşı Anıtı’dır.

ABD’nin Georgia eyaletinde bulunan Elbert kentindeki Elberton Granite Finishing adlı şirkete gelen ve kendisini Robert C. Christian olarak tanıtan bir şahıs;

 

‘Ben küçük bir grup Amerikalının adına burada, hem saat, hem takvim hem de rehber olacak bir granit anıt siparişi vermek istiyorum’ diyerek normalinden 3 kat fazlası verilen fiyatı, hiç itiraz etmeden ve hiç pazarlık yapmadan kabul ederek, anıtın yapımını sipariş vermiştir.

1979 yılında yapımına başlanan anıt, 1980 yılında tamamlanmıştır. Anıt üzerinde yer alan, İngilizce, Arapça, İbranice ve o bölgede yaşayan Kızılderililerin kullandığı Svahili dilinin de bulunduğu 8 farklı dilde yazılan, ‘Yeni Dünya Düzeni İçin 10 Emir’in konumuzu ilgilendiren ilk maddesi şöyle:

“İnsan nüfusunu, daima doğa ile uyumlu olarak 500.000.000’un altında tut.:

Anıtın üzerinde, tarihten genetiğe, sosyal bilimden fiziğe kadar birçok bilgi bulunmaktadır. Bu anıt, bahsettiğimiz Yeni Dünya Düzeni’ni açıklamaktadır.

Ezoterik, gizli ve son derece güçlü, okült  (Bilimsel yöntem dışındaki yollar ile ‘gizli’ bilgiyi araştıran) bir örgüt, bu anıtı dikerek, kurmak istedikleri ‘Yeni Dünya Düzeni’nin  felsefesini temellendirmiştir.

Bu anıtın dikildiği bölge, aynı zamanda asırlardan beri Kızılderililerin kendi inanç ayinlerini yaptıkları alandır.

Anıtın bulunduğu yerin altındaki toprağa da, ‘Zaman Kapsülü’ gömülmüş ve üzerine şöyle yazılmıştır:

‘Buradan 6 metre aşağıda yer alan kapsül, bir gün açılacak!’

Şimdi şu soruları sormak da, doğal olarak bizim hakkımızdır: (ajanskamu)

‘Küçük bir grup Amerikalı’ tabiri ile kim kastedilmektedir ve asıl amaçları nedir?

Dünya nüfusunu 500 milyonun altına indirmek istemelerinin asıl sebebi nedir?

Dünya nüfusunu 500 milyonun altına indirmek için uyguladıkları stratejiler, yöntemler ve politikalar nelerdir?

Yazımın girişinde bahsettiğim küresel elitlerin en tepesindeki iki aileden birinin başında iken 2017 yılında 102 yaşında ölen David Rockefeller’in,

 

‘Yeryüzünde yaşayan insan sayısı çok fazla. Dünya bunu kaldırmaz. Mevcut nüfus, dünya için büyük tehdittir!’ dediği açıklamalarının videosuna, internetten herkes ulaşabilir. Rockefeller, kendisiyle yapılan röportajda, ‘Sistemin işlemesi için 300-500 milyon insana ihtiyacımız var, gerisi fazlalık.’ demişti.

Parasını ve hayatını, dünya nüfusunun azaltılmasına, insanların kısırlaştırılmasına ve bunun için kurduğu laboratuvarlardaki ar-ge çalışmalarına adayan David Rockefeller, ‘Ari ırk’ için çalışan Hitler’e de milyonlarca dolar destek vermiş, 2. Dünya Savaşı sonrasında da Hitler’in genetik çalışmalar yapan ırkçı bilim adamlarını, ABD’ye kendi laboratuvarlarına getirtmişti.

Diğer yandan uzun yıllar dünyanın en zengin insanı unvanını kimseye kaptırmayan ve şu an Dünya’nın en zengin ikinci insanı olan ve dün, kurucusu olduğu Microsoft’tan, sözde ‘hayır (!) işlerine daha fazla vakit ayırmak (!)’ adına istifa eden Bill Gates, bir konferanstaki konuşmasında;

‘Dünya’da 6,8 milyar insan var ve bu rakam 9 milyara doğru çıkıyor. İyi bir aşılama programı ve sağlık hizmetiyle bunu %10-15 azaltabiliriz.’ demekle, adeta Georgia eyaletindeki üzerinde 10 emir bulunan RehberTaşı’nı yaptıran ‘Küçük bir grup Amerikalının’ içinde yer almış olduğunu ifade etmiştir.

Bill Gates, eşiyle birlikte kurduğu Bill & Melinda Gates Vakfı’nda, dünyanın sağlık ve eğitim gibi sorunlarına, çözümler (!) arıyor.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı