25 Temmuz 2016 Pazartesi, 08:54
Kazım Çetinkaya
Kazım Çetinkaya kazimcetinkaya0202@hotmail.com Tüm Yazılar

Asım’ın Neslinin Hainlere Cevabı

Asım’ın Neslinin Hainlere Cevabı

 

Devletin kılcal damarlarına kadar sızan, devletin maaşıyla yaşamlarını idame eden, Devletin kozmik bilgilerini yabancı devletlere pazarlayanların işlediği cürümler milleti canından bezdirdi.

Milletin silahını millete çevirenler, milletin tanklarıyla milleti ezmeye yelteneler, milletin jetleriyle milleti bombalayanların karşısında dik duran Asım’ın nesli nesilmiş gerçek:..

Bu asil millet darbeye karşı  milli mücadele ruhuyla canları pahasına meydanlarda nöbet tutuyor ve hainlere meydan okuyor.

Hainlerin hain planlarını anlayan bu şerefli millet, ruhundaki volkanlar gibi coşan imanıyla meydanlara taştı ve hayasızca akınlara göğsünü siper etti.

Birliğimizin, beraberliğimizin sınanmak istendiği, millet iradesinin bu kadar güçlü olabileceğini hesaplayamayan caniler milletin hakimiyetine teslim oldular.

Bu milletin milli değerlerine kast etmek isteyen bedhahlar her devirde burunlarını çıkarmaya çalışmışlar, kısa sürede rezil boylarının ölçülerini almışlardır.

Karanlık güçler, çeteler zaman zaman bu milletin iradesini elinden almak istemişler, ama her defasında mağlup olmuşlar ve tarihin çöplüklerine atılmışlardır.

Memleketimizin üzerine salınan kara bulutlar nedeniyle rahatsız olan ülkemin sabırlı insanları, bu badireleri de atlatacak ve en güzel günlere ulaşacaktır Allah’ın keremiyle…

Millet olarak yaşadıklarımız elbette kolay kolay hafızalarımızdan silinmeyecek.Verdiğimiz şehitlerimizi, döktüğümüz kanlarımızı hiç unutmayacağız.

Birliğimize, beraberliğimize, onurumuza, haysiyetimize dokunmak isteyen alçakların kirli emellerini, unutmayacak ve gaflete düşmeyeceğiz.

Kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyen içimizdeki hainler ve dışarıdaki uzantıları hiçbir zaman hedeflerine ulaşamayacaklar Allah’ın izniyle…

Yıllar var ki sürekli bir takım kahpeliklerle uğraşıp bizi birbirimize kırdırmaya çalışan, ve elimizde kalan bir avuç toprağımızı bölmeye çabalayanlara Osmanlı torunları bir güzel Osmanlı tokadı vurmayı başardılar.

Dost, düşman her kes ve her kesim bu milletin gerçek Osmanlı torunları olduğunu yeniden anladı ve bir daha unutmamak üzere tescilledi.

Dost kavi, düşman zebun. Ferasetle bakıp, gözümüzü ve gönlümüzü açık tuttuğumuz sürece bütün dünya düşman olsa Allah bizleri mağlup etmeyecek inşallah.

Zor günlerden geçiyoruz. Hiçbir kış ebed müddet değildir. En karanlık gecelerin en aydınlık sabahları olur.Ve aydınlığa en yakın vakitler, en karanlık zamanlardır.

Kirli emelleri uğruna üç yüze yakın kahraman evladımızın kanını döküp şehit eden zalimlerin yakasını bırakmayacağız.

Tüyü bitmemiş masumların hakkını gasp edenleri, kamunun mallarına zarar verenleri af etmeyecek ve hakkımızı helal etmeyeceğiz..

Bu millet, ortak değerleri olan vatan, bayrak, onur ve şerefi için birbirini destekleyen bir kubbenin taşları gibi omuz omuza vererek  hainlerin oyununu bir kere daha bozdu.

Muazzam bir direniş destanı yazan bu millet haksızlıklara karşı dik durarak bir kere daha “hayır beni çiğnemeden mukaddesatımı çiğneyemezsiniz” dedi VE YENİDEN TARİH YAZDI.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz