Köşe Yazıları

Aday Patlamasına Hazır Olun

Aday Patlamasına Hazır Olun

 

2017 yılının hangi ayında seçim yapılır bilmem ama seçim propagandasının 15 Temmuz Direnişi üzerinden yapılacağını ve AK Parti’de aday adayı patlaması yaşanacağını şimdiden söyleyebilirim; hem de öyle böyle bir patlama değil.

15 Temmuz gecesi Kahramanlarına teklif götürülerek en az 20 tane vekil onlardan meclise girecektir. 16 Temmuz ve sonrasının sahte kahramanları da birbirleriyle yarışacak ve AK Parti kasasına epey destek olacaklardır.

İkinci önemli husus seçime kadar vartayı atlatan gizli cemaatçiler cemaatle ilgilerinin kalmadığını ya da AK Partili olduklarını ispatlamak adına Türkiye genelinde aday adayı olmayı son şans olarak göreceklerdir.

Yapılacak seçimlerde mevcut vekillerden en az üçte birinin listelere giremeyeceği de göz önünde bulundurulursa – ki bu aday adayları için yüzde 50 demektir- neredeyse aday adayı olmayacak Kimse kalmayacaktır.

 

Kalbim Sıkıştı Hastanedeyim

Son zamanlarda devlet memurları tarafından enteresan paylaşımlar yapılıyor;

Şu Feto’ya buğz ede ede yorgun düştüm kalbim sıkıştı hastanedeyim, herkesten dua bekliyorum.. Ey fetocular bilin ki kalp krizi geçirip ölecek olsam da sizinle mücadele etmeye devam edeceğim… (serumlu, sargılı, baygın bakışlı fotoğraflar)

Reisi seviyorum diye herkes bana düşman oldu. Ne yaparsanız yapın reisi her şeyden çok seveceğim… (reis profilli – gerçek isimli)

Bize AK Parti’nin silahşörü diyorlar. Elhamdülillah öyleyiz. (Ak parti binasın önünde tam boydan çekilmiş fotoğraf)

Musul da bizim Kerkük de bizim Bağdat da bizim Şam da bizim Halep de bizim. Başkomutanın parmağıyla gösterdiği her yer bizim. Şehitler ölmez vatan bölünmez…

Başkanlık sistemini Türkiye’nin kurtuluşu için istiyoruz; karşı çıkanlar ya haindir ya da darbeci.

Bu ve benzeri paylaşımları yapan memurların siciline dikkat edin. Çoğunun geçmişte birer cemaat gönüllüsü olduğunu, foyaları ortaya çıkmasın diye herkesten çok AK Partili göründüklerini ve tüm çabalarının AK Partili olduklarını ispat etmekten öteye geçmediğini göreceksiniz… Adamlar yıllardır partinin içinde ama gerçekten partili olmadıklarının kendileri de farkındalar.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu