Köşe Yazıları

Acı Haber Adana’dan Geldi

Editör’den…

 

Acı Haber Adana’dan Geldi

 

Adıyaman’ın eski valisi sayın Mahmut Demirtaş’ın yeni görev yeri olan Adana’da, Adana Valiliği önünde patlayan bomba yüklü araç, 2 kişinin ölümüne, 33 kişinin de yaralanmasına neden oldu.

Yayın yasağını dikkate alarak hazırladığımız haberimiz sürmanşetimizde. Yine bu hain saldırıyla ilgili STK’ların tepkisi de sürmanşetimizde.

Gazetemizin manşetinde, Adıyaman Valisi Sayın Abdullah Erin’in gençlerle sohbeti var. Gençlere tavsiyelerde bulunan Vali Erin, gençlerin kendilerini iyi yetiştirmelerini, geleceğe iyi hazırlanmalarını tavsiye etti. Detaylar haberimizde…

Adıyaman Üniversitesi’nde Diş Hekimliği Fakültesi öğrenci alımına başladı ve diş hekimi adayları da önlüklerini giyindi. Artık Adıyaman Diş Hekimliği Fakültesinden mezun dişçilerimizi de göreceğiz.

Adıyaman Jandarma Komutanlığı ekiplerinin dikkati, olası bir faciayı önledi. Yazıbaşı köyü yakınlarında yola tuzaklanmış EYP’nin tespit edilmesi, yaşanabilecek faciayı da önlemiş oldu.

Bir diğer haberimiz Adıyaman Belediyesinin sel baskınlarının önlenmesi için yaptığı çalışma. Aslında biz hep alışmıştık, iş olup bittikten sonra tedbir almayı. Bu çalışma, bu açıdan dikkate değer.

Fetö operasyonunda yakalanan zanlılardan 7’si tutuklandı. Öğretmenler Gününün yankıları sürüyor.

Notunu ekleyeceğimiz son haberimiz, CHP’nin kiralık kamu kurumlarına yönelik eleştirisi.

Güzel haberlerde buluşmak dileğiyle…

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu