Köşe Yazıları

2004’ten  Bugüne Günebakış Gazetesi

Yayın hayatına 2004 yılında başlayan gazetemiz Günebakış 18. yılını geride bırakıyor.

Büyük emeklerle yılları geride bırakan Günebakış ilk günkü heyecanı ve kararlılığı ile yayın hayatında daha nice yılları geride bırakacaktır.

Kurulduğu ilk günden bugüne şehir için önem atfeden konuları sayfalarına taşımış ve yeri geldiğinde manşetlerine taşıyarak ses getirmesi için öncü görev üstlenmiş bir gazetedir Günebakış.

Kentin sorunlarını yalnızca sayfalarına taşımamış sorunlara çözüm noktasında da elini taşın altına koymaktan geri durmamayı kendine ilke edinmiş ve haberlerini bu doğrultuda ele almıştır.

Dünden bugüne “basın” toplumun tüm kesimlerinin ihtiyaç duyduğu bir alan olmuştur.

Toplumun farklı kesimleri ve kurumları hedef kitlelerine ulaşmak için basınla işbirliği içinde olmuşlardır.

Yerel medya alanında günlük olarak okuyucusunun karşısına çıkan gazetemiz temel basın ilkelerine uygun olarak olayları ele alarak muhattaplarına ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Toplumu ilgilendiren olaylar sorumluluk bilinciyle hareket eden çalışanlar tarafından büyük bir özen ile gazetede yerini almış ve aynı anda gazetemizin sosyal medya kanallarında da yer ederek il sınırlarını aşıp hedef kitlesini artırmıştır.

Yerel medya organları kentin sesi ve kulağı olması açısından bir şehrin en önemli mihenk taşlarındandır.

Uzun soluklu olmak, yerel medya organı olan Günebakış gazetesinin okuyucuları tarafından benimsenmiş ve desteklenmiş olduğunun en büyük kanıtıdır.

Okuyucuların bu denli sahiplendiği ve takip ettiği Günebakış gazetesinin biz destekçileri için önemi oldukça fazladır.

Günebakış gazetemiz ilk günden bugüne bizler için bir gazeteden öte bir atölye olmuştur.

Gazetenin mutfağı kendimizi geliştirmemiz açısından bizlere sınırsız olanaklar sunmuştur.

Günebakış gazetesine yolu düşen yazarlar ondan kopmamış paylaşmak istedikleri çalışmalar ile şstekleri zaman kendilerine gazetede yer bulmuşlardır.

Günebakış gazetesi gelişen teknolojik gelişmeleride yakından takip ederek sürekli kendini geliştirip okuyucusuyla bütünleşmeye devam edecektir.

Şehir var oldukça Günebakış’ta var olacaktır.

Nice yıllara Günebakış.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu